Back to Question Center
0

Kādi avoti man vislabāk var palīdzēt ar DoFollow atpakaļsaiņām?

1 answers:

Meklējot tīmekļa vietnes vai emuārus, kas būtu vislabāk DoFollow atpakaļsaišu gadījumā, iespējams, jūs domājat par emuāru komentēšanu, viesu ievietošanu, kataloga un uzņēmumu saraksta iesniegšanu utt.Protams, jūs varat atrast diezgan labus risinājumus augstas kvalitātes saišu izveidei no turienes. Bet jautājums ir, vai ir kādi galīgie risinājumi, kas būtu labākais no labākajiem DoFollow atpakaļsaišu, jo īpaši? Man ir dažas vietas jums.

Bet pirms katra no viņiem izskata, sāksim ar nelielu instruktāžu. Galu galā, kāpēc jums ir tie jūsu vietnē vai emuārā? Darot visu iespējamo, lai iegūtu DoFollow atpakaļsaišu, kādas priekšrocības mēs varam pamatoti sagaidīt no viņiem?

DoFollow atpakaļsaišu labākie ieguvumi

  • palielināts Meklēšana Satiksme, kas tiek virzīta tieši uz jūsu vietni vai emuāra lapām;
  • spēcīgāka Domēna iestāde, kas pastāvīgi veicina jūsu projekta veiktspēju;
  • paaugstināt jūsu AdSense MPK (maksa par klikšķi);
  • veicina jūsu pašreizējo progresu ar Google PageRank;
  • uzlabo jūsu pašreizējo meklētājprogrammu klasifikāciju un pamato jūsu turpmāko veicināšanu.

Par DoFollow atpakaļsaiņām vislabāk atbilstu desmitiem vislabāko vietu.Citu starpā es gribētu aprakstīt šādus tiešsaistes resursus, iespējams, ideālu vietu, lai kickass sāktu veidot saiknes ar DoFollow atribūtu. Zemāk es gatavojas sākt ar Google Plus, YouTube, LinkedIn, lai nonāktu pie Blogger dot com. Tātad, pieņemsim uz jautājumu!

Google Plus

Būdama viena no populārākajām tīmekļa vietnēm Sociālās Media, Google Plus ir pazīstama arī kā lieliska sociālā platforma efektīvas reklāmas veicināšanai par jūsu vietni vai emuāru. Ticiet man vai nē, bet dažu iemeslu dēļ šis standarta pakalpojums no pasaules meklēšanas giganta bieži vien ir nepietiekami novērtēts daudziem iesācēju tīmekļa pārziņiem un vietņu īpašniekiem. Neskatoties uz to, es ieteiktu izmēģināt savu personīgo kontu, lai to turtu - baudīt kvalitātes DoFollow atpakaļsaišu ar augstu autoritāti tikai dažu minūšu laikā.

YouTube

Šo neticami populāro video mitināšanu var izmantot, lai iegūtu papildu atpakaļsaišu - tikai izveidojot savu kanālu un aizpildot sadaļu "par". Tādējādi rīkojoties, jums var būt tikai NoFollow atpakaļsaišu. Lai iegūtu nevainojamu atpakaļsaišu ar DoFollow, jums būs jāpārbauda uzlabotie kanāla iestatījumi. Tādā veidā noklikšķiniet uz "Saistītā vietne" un vienkārši ievietojiet savas vietnes URL. Ņemiet vērā, lai frick darbotos pareizi, jums vispirms jāpārliecinās par pārbaudes procedūru savā Google Webmaster Tools.

LinkedIn

Tas ir ne tikai lieliska vieta, lai veidotu plašu profesionālo un biznesa attiecību tīklu, bet ir lieliska iespēja izveidot pāris augsta līmeņa autoritatīvās saites - un to var parādīt ieinteresēti lietotāji no visas pasaules. Un jūs nevēlaties palaist garām, vai ne? Lai izveidotu vēl vienu atzveltni ar atribūtu DoFollow vietnē LinkedIn - vienkārši izveidojiet personīgo profilu, pavadiet divas minūtes, lai aizpildītu nepieciešamās sadaļas, un, piemēram, kopīgojiet saiti ar savu emuāra ziņu, produktu pārskatīšanu u.c.Tādā veidā, iespējams, jebkura jūsu kopīgotā saite kļūs par vērtīgu. Iespaidīgs, vai ne?

Blogger dot COM

Šī blogošana platforma nav tik slavena, bet es patiešām uzstājam, ka jūs to pārbaudīt nekādos apstākļos. Šeit ir redzams, kā jūs varat iegūt dublējumu ar DoFollow - vienkārši palaidiet savu jauno atbalstošo emuāru pakalpojumā Blogger dot com un veltiet laiku, lai to aizpildītu ar skaņas saturu Source .Saistiet galveno biznesa vietni vai emuāru - un jūs esat pabeidzis!

December 22, 2017