Back to Question Center
0

Vai 2018. gadā būs viegli saņemt atpakaļsaišu?

1 answers:

Saites veidošana vienmēr ir bijusi galvenā loma meklētājprogrammu optimizācijā. Tomēr ēku saikņu veidošanas metodes tika mainītas katru gadu. Lielākais parādījās 2013. gadā, kad Google izveidoja savu Penguin atjauninājumu. Šajā atjauninājumā ir redzami visi aspekti, paaugstinot ienākošo saišu kvalitātes vērtību un nomainot visas surogātpasta saites.

Mūsdienās saites veidošana ir ļoti strīdīgs jautājums. Viens speciālists apgalvo, ka ārējo saikņu vērtība ir samazinājusies, bet citi apgalvo, ka tā nozīme gadu gaitā nepārtraukti pieaugusi. Šos pārpratumus izraisa devalvācija saišu surogātpastu un pastāvīgi Google atjauninājumi, kas maina prioritātes šajā jomā.


Tomēr neatkarīgi no tā, ko jūs dzirdējāt par saites veidošanu, tas joprojām ietekmē jūsu vietnes klasifikāciju. Neviena tīmekļa vietne nevar būt augstāka par SERP bez kvalitātes un atbilstošām ārzemju saitēm.

Pašlaik 2017 gads ir beidzies, un mēs esam priekšvakarā 2018 Ziemassvētku brīvdienas. Google joprojām cīnās pret surogātpasta saišu veidošanas paņēmieniem un piešķir atbilstošas ​​ienākošās saites. Surogātpasta saišu veidošanas paņēmieni ir kļuvuši par aizmirstību. Arvien vairāk tīmekļa pārziņu izlemj ieguldīt kvalitatīvā satura veidošanā un saišu veidošanā. Tas rada lielu konkurenci šajā jomā.

Nevaru uzzināt, kādas būs jaunās izmaiņas, kuras mēs varam piedzīvot saiknes veidošanas jomā 2018. gadā. Kā veiksmīgs vietnes īpašnieks, jums ir jāapzinās, kas gatavojas strādāt, un kas nav.

Šajā rakstā jūs atradīsiet dažus nākotnes drošus veidus, kā jūs palikt meklētājprogrammu optimizācijas spēles TOP.

Kā viegli saņemt atpakaļsaišu 2018?

  • Padarīt visu manuāli

Mēs dzīvojam pilnīgi automatizētā pasaulē, kur ir ļoti vērtīgas lietas, kas ir izveidotas manuāli,. Pārliecinieties, ka jūs saucat savus tirgus nišas līderus, lai iegūtu vairāk kvalitātes atpakaļsaišu. Neaizmirstiet automatizēt e-pastus, jo adresāts to piesaista kā surogātpastu.

Turklāt neattiecas uz automatizētu saišu veidošanas programmatūru, jo tas var negatīvi ietekmēt jūsu vietnes pozīcijas un zīmola reputāciju. Es ļoti iesakām atsaukties uz profesionāliem SEO ekspertiem, kuri manuāli var izveidot saites uz jūsu vietni.

  • Debesskrāpju saite celtniecības tehnika

Šī ir iecienīta satura braukšanas tehnika, ko izmanto SEO speciālisti, lai iegūtu saites uz tīmekļa avotu. Tās pamatā ir atrast kvalitatīvu saturu jūsu nišā, kas jau tiek uzskatīta par cienījamu avotu un meklējot iespējas radīt labāku saturu tajā pašā ziņā.

Jums ir jāuzrauga jaunās satura publikācijas jūsu tirgus nišā, lai jūsu saites būtu pieejamas. Ja šis saturs ir publicēts cienījamā tīmekļa avotā, visticamāk tam jau ir augsts rangs. Tieši tāpēc tā ir lieliska iespēja, ka jūs varat iegūt saites solu no iestādes avota. Izveidojot uz pētījumiem balstītu saturu, jūs varat pārspēt oriģinālu un saņemt labu atbildi uz to Source .

December 22, 2017