Back to Question Center
0

Vai varat man parādīt, kā uzņēmējdarbībai veidot uzņēmējdarbības atpakaļsaišu bez maksas?

1 answers:

Līdzīgi kā ar jebkādām citām atpakaļsaišu meklētājprogrammām, no biznesa līdz atgriezeniskajām uzņēmējdarbības atpakaļsaišu tiek apskatīts viens un tas pats mērķis - iegūt lielāku datplūsmu uz jūsu vietni tieši no dabiskās meklēšanas.Nevajadzētu teikt, ka Google izmanto atpakaļsaišu, iespējams, kā spēcīgāko ranga faktoru. Tāpēc ir tikpat svarīgi pievērst pietiekamu uzmanību augstas kvalitātes atpakaļsaišu veidošanai, lai jūsu mērogā atbalstītu jūsu vispārējo mārketinga un reklāmas stratēģiju.Pieņemsimies, ka uzņēmējdarbības veidošana atpakaļ biznesa saišu veikšanai prasa daudz laika un pūļu. Tomēr to var vienkārši vienkārši sākt - un pamazām pārejiet uz priekšu, lai vadītu un dominētu jūsu nišā tiešsaistes meklēšanas laikā.Vienkārši turpiniet ar šiem pārsteidzoši nepietiekami novērtētajiem maršrutiem, kas aprakstīti turpmāk. Kad esat to visu izmēģinājis, varat pieteikties uz jebkuru citu saprātīgu praksi, lai izveidotu uzņēmuma un uzņēmuma atgriezeniskās saites uz jūsu vietni. Tātad šeit ir vairākas diezgan vienkāršas, tomēr efektīvas metodes, lai padarītu jūsu uzņēmuma vietni nepiedalītos konkurencē - bez izdevumiem penss.

Vietējās citāti un uzņēmumu katalogi

Es ieteiktu vietējos citātus, tīmekļa katalogus un tiešsaistes sarakstus kā lielisku "kickass" sākumu, lai uzsāktu celtniecības biznesu biznesa atpakaļsaišu. Tas būtu perfekti piemērots veids, lai sāktu iegūt plašāku tīmekļa vietnes ekspozīciju tiešsaistē. Patiesībā lielākā daļa šo direktoriju tipa pakalpojumu ir ļoti labi izveidoti lielākajās meklētājprogrammās, piemēram, Google. Tātad, viss, kas Jums nepieciešams, ir norādīt uzņēmuma nosaukumu ar kontaktinformāciju un saņemt šo pelnīto atpakaļsavienojumu apmaiņā. Labākie piemēri ir Google mans uzņēmums, Yellow Pages, Yelp, Bing uzņēmumu saraksts, Truelocal uc.

Sociālās Media

Šīs pārblīvētās vietas ir ārkārtīgi noderīgas, lai izveidotu stabilu tiešsaistes klātbūtni jūsu biznesam un padarītu jūsu zīmola nosaukumu iedarbīgāku lietotāju plašāku auditoriju. Viss, kas jums nepieciešams, lai piesaistītu dažas saites uz sociālo mediju, ir jūsu uzņēmuma sociālā profila izveidošana - un jūs esat pabeidzis. Pārliecinieties, ka jums ir jāstrādā ar plānoto un pastāvīgo darbību ar jūsu uzņēmuma profiliem - nevilcinieties ieguldīt kādu laiku, rakstot regulārus ziņojumus, kurus publicēs ar tiešu saiti uz galvenās uzņēmējdarbības vietni. Tādā veidā jūs varat ne tikai iegūt dažas papildu atpakaļsaišu, bet gūt labumu no samērā lielas interneta satiksmes.

Paziņojumi presei un viesu emuāri

Kaut arī šie divi veco skolu veidi, kā nopelnīt darījumus biznesa atgriezenisko saišu dēļ, pārāk bieži tiek nepietiekami novērtēti kāda iemesla dēļ, kalpo jums labi. Nopietni, jūs vienmēr varat atrast populāras preses relīzes tīmekļa vietnes, kas sliecas par svaigu saturu. Lieta ir tāda, ka ar labi uzrakstītu paziņojumu presei par karstu tēmu, kas saistīta ar jūsu uzņēmējdarbības nozari vai tirgus nišu - jūs varat ātri iekopt kopā ar vietējo žurnālistikas un emuāru kopienu, lai saņemtu ārkārtīgi ātru un plašu publisku iedarbību. Lai vislabāk izplatītu pasauli ar jūsu preses relīzi, es iesaku koncentrēties uz pavisam jaunu produktu vai pakalpojumu popularizēšanu, lai atkāpe parādītu ceļu uz jūsu galveno biznesa vietni, lai iegūtu papildu informāciju.Līdzīgi kā preses relīzes par plašsaziņas līdzekļiem, viesu blogošana ir vērts pavadīt kādu laiku - tas noteikti atmaksāsies! Vienkārši iegūstiet visu, kas ir vienisprātis ar spēcīgu ietekmētāju vai emuāra īpašnieku, un ievietojiet savu perfekti pielāgotu rakstu, lai saņemtu atpakaļsaisti. Ņemiet vērā, ka starp citiem pievilcīgiem saites veidošanas līdzekļiem, viesmīlības blogošana ir MUST tiem, kas meklē augstu PR atpakaļsaišu ar DoFollow. Vienkārši pārliecinieties, vai gatavojat rakstīt attiecīgo niša emuāru ar pietiekamu PR rezultātu Source .

December 22, 2017