Back to Question Center
0

Kādi ir proaktīvi veidi, kā iesniegt vietni atpakaļsaišu veidā?

1 answers:

Ja jūs interesē, vai saite ēka joprojām ir dzīvs vai nē, šis raksts jums dos skaidru atbildi uz šo jautājumu.

Ar pārliecību var teikt, ka saišu veidošana lieliski ietekmē klasifikāciju un zīmola autoritāti. Ienākošās saites tiek izmantotas meklētājprogrammās, lai noteiktu, cik svarīgs ir tīmekļa avots atslēgvārdiem, kurus tā ieņem.


Patiesībā var uzskatīt tikai nedzirdīgu saišu ēku kā nāvi. Google daudz rūpējas par ienākošo saišu kvalitāti un konstatē visas surogātpasta saišu izveides shēmas. Nedabiskas saites nevar būt ikdienas darbs visiem profesionāliem tīmekļa pārziņiem, kuri ir atbildīgi par organisko vietņu datplūsmas ģenerēšanu. Mūsdienās jūsu saišu skaits nav nekas. Pēc pēdējā Google atjauninājuma 2012. gadā visi ne tik izveidotie atpakaļsaišu veidi ir jāindeksē.

Tāpēc šajā rakstā mēs runāsim tikai par bioloģiskās saiknes veidošanu, kas vēl joprojām ir izdevīga 2017. gadā. Kvalitātes saturs nodrošina dabisko saikni ar gala rezultātiem. Visas jūsu pūles tiks apbalvotas ar augstāku rangu meklēšanas rezultātu lapā. Ja jūs vēlaties iegūt pastāvīgu organisko satiksmes plūsmu, jums ir jāveido dažādas neatkarīgas, augstas kvalitātes atpakaļsaišu.

Lai paaugstinātu jūsu domēna autoritāti, jums ir jāizveido saites uz augstā PR tīmekļa avotiem, kurus Google ļoti vērtē. Parasti sarežģīti ir izveidot saites šādos tīmekļa avotos, ja jums ir mazs vai jauns uzņēmums. Tomēr tas joprojām ir iespējams, un es teiksim, kāpēc. Vienkārši sekojiet saites veidošanas taktikai zemāk, un jūs sāksit redzēt satiksmes pieaugumu.

Kā iesniegt savu vietni atpakaļsaišu gadījumā?

  • Esi aktīvs lietotājs Quora

Quora ir ideāls izglītības avots, kas ir paredzēts, lai palīdzētu lietotājiem atrisināt viņu problēmas.Tas ir bezmaksas un atvērts plašai auditorijas platformai, kas nodrošina ieguvumus gan lietotājiem, gan tīmekļa pārziņiem. Viss, kas jums jādara, ir meklēt atslēgvārdus, kas saistīti ar jūsu tirgus nišu. Rezultātā jūs atradīsit simtiem tūkstošu neatbildēto jautājumu. Pēc tam atgriezieties pie jautājumiem, kuros jūtaties profesionāli, un, ja jūsu vietnē ir konkrēts kontaktpunkts, kas var palīdzēt sniegt vairāk informācijas par kādu tēmu, izveidojiet saiti uz to.

  • Esiet noderīgi HARO

Cits augsts PR tīmekļa avots, kurā jūs varat veidot organiskās un kvalitātes atpakaļsaišu, ir HARO (palīdzēt reportieram). Tā ir platforma, kur žurnālisti dodas, kad viņiem vajadzīga palīdzība. Viņi publicē savus jautājumus, un, ja jūs varat sniegt viņiem atbilstošu un noderīgu atbildi, jūs saņemat iespēju iegūt bezmaksas presi. Attiecīgo jautājumu meklēšanas sistēma darbojas tāpat kā Quora. Jums ir nepieciešams veikt meklēšanu pēc jūsu mērķa meklēšanas vienumiem un atbildēt tikai uz tiem jautājumiem, par kuriem jūtaties kompetenti. Ja žurnālists atrod jūsu atbildes kvalitāti, viņš publicēs to ziņu vietnē vai žurnālā, piemēram, Forbes, Search Engine Journal vai Entrepreneur. Rezultātā jūs saņemsit kvalitātes saišu sulu un mērķtiecīgu satiksmes plūsmu. Protams, jūs nesaņemsiet vairākas saites no šīm jaunumu platformām, taču, protams, tas uzlabos jūsu saites profilu Source .

December 22, 2017