Back to Question Center
0

Vai automatizēta saite ir bīstama vietnes meklētājprogrammu optimizācijai?

1 answers:

Pastāv uzskats, ka rokasgrāmatas saišu izveide 2017. gadā noveco. Šī koncepcija ir daudzkārt apspriesta, taču joprojām nav neviena skaidra paziņojuma.

Vispārīgi runājot, manuāla saišu izveide ir process, kas aktīvi cenšas palielināt ienākošo saišu skaitu interneta avotam. Tas ir laikietilpīgs process, kas prasa daudz pūļu. Manuāla saišu veidošana parasti ir saistīta ar organisko saites veidošanu.

Kad jūs meklējat TOP reitinga vietnes savā nišā, jūs redzat saišu skaitu, kas uz tiem norāda. Viņiem ir simtiem tūkstošu ienākošo saišu no augsta un vidējā līmeņa tīmekļa avotiem. Protams, viņu saišu profili netiek radīti nakti. Šīs TOP ranking vietas iegūst šādus rezultātus, strādājot gudri un izveidojot ienākošās saites manuāli.

Šajā rakstā mēs runāsim par manuālajām un automātiskajām saišu izveides metodēm. Turklāt mēs apspriedīsim, kā Google pierāda līniju starp dabiskiem un nedabiskajiem saišu izveides rezultātiem. Es esmu gatavojis uzskaitīt visnoderīgākās manuālās un automātiskās backlink stratēģijas, kas nodrošinās jums labus SEO rezultātus.

Kā manuāla saite var uzlabot jūsu vietnes klasifikāciju?

Mūsdienās saites veidošana kļūst grūtāka nekā jebkad agrāk, pateicoties augstajai konkurencei digitālajā tirgū un nemainīgām meklētājprogrammu algoritmu izmaiņām. Kādas saites veidošanas metodes, ko Google apstiprina šodien, rīt var būt surogātpasta stratēģijas. Tomēr, neraugoties uz visiem šiem negatīvajiem faktoriem, atpakaļsaišu joprojām ir vadošais dzinējspēks, kas var uzlabot jūsu vietnes rangu un radīt datplūsmu uz jūsu vietni. Tīmekļa pārziņiem, kuri nevēlas tērēt daudz laika, lai izveidotu organiskus saites, kas attiecas uz automatizētu saišu veidošanas programmatūru vai meklē maksas saites veidošanas iespējas. Tomēr, kā liecina prakse, nav labākas nekā dabiskas saiknes veidošana. Jums nevajadzētu iesaistīties krāpniecisku saišu veidošanas metodēs, jo to patiesi atklās Google. Mēs esam tagad jaunajā meklētājprogrammu optimizācijas malā un iegūstot zemas kvalitātes surogātpasta atpakaļsaišu var iznīcināt visus jūsu SEO centienus, kā arī zīmola reputāciju.

Manuālā saišu veidošana pret automatizētu

Tā kā zemas kvalitātes saites veidošanas laikmets beidzās, mums ir jāizveido saite vienlīdzīgi. Tieši tāpēc mēs apkopojam dažas efektīvas manuālās saišu izveides metodes, kas darbosies jūsu labā.

  • Forums un emuāra komentāri

Komentāri ir vienkāršs un efektīvs veids, kā iegūt saites, ja vien jūs atstājat viņiem atbilstošu un augstu PR interneta avoti. Jūsu komentāriem jābūt saistītiem ar diskusiju tematu un jāizskatās dabiski. Google nepiedalīs jūsu vietni, ja komentārs tiks ievietots manuāli. Ja tas tiek darīts manuāli, tas šķiet loģisks, pieskaras punktam un piemīt vērtībai citiem lasītājiem. Tomēr, saskaņā ar Google tīmekļa pārziņa vadlīnijām, foruma atsauksmes ar optimizētām saitēm ziņā vai parakstā netiks uzskatītas par kvalitāti, un tas prasīs sankcijas.

  • Viesu blogošana

Vēl viena efektīva saite ēkas stratēģija, kas vienmēr darbojas, ir viesu blogošana. Daži tīmekļa pārziņi apgalvo, ka tā ir surogātpasta saišu izveidošanas stratēģija. Tomēr patiesību sakot, ja tas ir izdarīts pareizi, tas dos pozitīvus optimizācijas rezultātus. Es runošu par autoritatīvu viesu emuāru rakstīšanu kā uzvarētāju optimizācijas kampaņas daļu. Jums ir nepieciešams izveidot saturu ar ne tikai vienu nodomu uzlabot vietnes rangu, bet ar nodomu sniegt vērtību lasītājiem. Ja jūs domājat par savu saturu ar lasītāju, varat izmantot viesu emuārus kā drošu manuālu saišu izveides tehniku Source .

December 22, 2017