Back to Question Center
0

Kādi ir veidi, kā iegūt augstu PR dofollow atpakaļsaišu no emuāriem?

1 answers:

Commentluv emuārs ir pareizais veids, kā iegūt augstas kvalitātes PR atpakaļsaišu, kas parasti nav izlaista maniem tīmekļa pārziņiem. Šis jautājums vienmēr būs pretrunīgs apspriedēm. Komentāru blogi nodrošina savas priekšrocības vietņu īpašniekiem, jo ​​tie palīdz veidot spēcīgas saites, jo viņi saņem atpakaļ saiti, kas norāda vienu no jūsu emuāra ziņām.

Šajā rakstā mēs apspriedīsim dažus būtiskus veidus, kā veidot augsta PR dofollow atpakaļsaišu no komentāru emuāriem.

Ļaujiet mums vispirms apspriest to, kas ir komentāru emuāri un kur tos atrast. Šāda veida emuāri ļauj jums izveidot saiti uz vienu no jūsu emuāra ziņām un nokļūt kvalitātes saišu sulā ar jūsu tīmekļa lapām. Lielākā daļa tīmekļa pārziņu apgalvo, ka dofollow atpakaļsaišu tīmekļa vietņu optimizācijai ir lielāka vērtība nekā nofollow. Tomēr abiem šiem veidiem ir priekšrocības, lai sasniegtu dabisko satiksmi. Lai izveidotu kvalitātes saišu profilu, jums ir jāizveido gan dofollow, gan nefollow atpakaļsaišu. Parasti nofollow atpakaļsaišu uz augsta PR vietnēm rada jaunas dofollow atpakaļsaišu un palielina satiksmes plūsmu uz tīmekļa vietni. Ja veidojat atpakaļsaistes savā emuārā vai vietnēs, jums jāpatur prātā, ka atpakaļsaišu tiks veikta, izmantojot labi pārdomātu stratēģiju, jo tas uzlabo jūsu emuāra redzamību.

Man patīk Neil Patel ideja par veidošanas saitēm. Viņš atklāja ideju izveidot saiknes mērogojamu veidā. Šī metode dod jums iespēju izsekot veiktspēju un veikt iespējamo darbību, kamēr viens plāns nedarbojas.

Dofollow sociālās Grāmatzīmes vietām

Sakarā ar Google bieži rangu algoritmu atjauninājumus, lielākā daļa Emuāru autori nolemj padarīt savas saites nofollow meklēt aizdomīgu meklētājprogrammām. Tomēr daži komentāru emuāri joprojām ir pieejami un nodrošina vietņu īpašniekiem augstas kvalitātes dofollow atpakaļsaiņojumus.

Vispārīgi runājot, emuāra publicēšana ir vienkāršs veids, kā izveidot atpakaļsaišu. Šo metodi pārbaudīja daudz veiksmīgu tīmekļa pārziņu, un, ja tas tiek darīts pareizi, tas dod labus rezultātus saistībā ar datplūsmu, klasifikāciju un reklāmguvumu. Jums ir jāveido saišu veidošana kā saiknes veidošanas līdzeklis. Sākumā tas nedos jums priekšrocības. Tomēr ilgtermiņā jums būs iespēja veidot autoritāti un palielināt datplūsmu uz jūsu vietni.

Daži emuāru autori ierobežo komentāru skaitu par katru rakstu. Tie ļauj izveidot dofollow atpakaļsaišu tikai pirmajiem komentētājiem. Emuāra administrators personīgi izlemj, vai apstiprināt jūs dofollow atpakaļsaišu vai nē. Ja viņi pamana vietnes surogātpasta darbības, visticamāk, tie aizliedz jums ievietot atpakaļsaiņus savā emuārā. Tomēr, ja viņi atradīs jūsu komentārus par oriģināliem un saistīti ar apspriesto tematu, ikreiz, kad komentēsit savus emuārus, viņi piešķirs jums dofollow atpakaļsaišu.

Padomi, lai izveidotu dofollow atpakaļsaišu par Commentluv emuāriem

Vispirms mēģiniet neizskatīt surogātpastu. Lai izveidotu labu reputāciju emuārā, jums jāatstāj kvalitātes un noderīgi komentāri. Pārliecinieties, ka jūs uzmanīgi izlasi rakstu un saproti tēmu. Pretējā gadījumā jūs rakstīsit komentārus, kas neatbilst punktam un izskatās nedabiski. Turklāt nevēlaties pat reklamēt savu tiešsaistes biznesu komentāros par priekšmetiem, kas neattiecas uz jūsu nozari. Jums tiks noņemts par to un nekad nesaņems iespēju iegūt šajā sarakstā iekļauto atpakaļsaišu. Jums vajadzētu mēģināt neveikt pārslodzi ar saišu atpakaļsaišu, jo tas var izskatīties nedabisks un surogātpasts. Turklāt es ieteiktu izvairīties no viena un divu rindu komentāru sastādīšanas Source .

December 22, 2017