Back to Question Center
0

Kā es varu uzlabot savu SEO, fiksējot šķelto novirzīšanas atpakaļsaišu?

1 answers:

Jā, ir iespējams dot diezgan labu palielināt jūsu kopējo piepūli SEO - tikai, nosakot jūsu jau esošās saites un pieteikties novirzīt atpakaļsaišu. Kā? Nu, redzēsim.

Trīs galvenie iemesli, lai atgūtu sabojātās saites:

1. Jūs varat pilnībā kontrolēt tās īstenošanas procesu (atšķirībā no pārējā darba lauvas puses, piemēram, satura popularizēšanas);

2. Pārrakstot saiti, jūs varat ne tikai uzlabot meklēšanas klasifikāciju, bet arī iegūt daudz citu slēptu priekšrocību (e. g. , labāka lietotāja pieredze);

3. Jūs izmantosiet visas pūles, kuras jūs jau esat risinājis.

Ņemot vērā to, ka viss mēroga process var izrādīties diezgan pret intuitīvu un potenciāli grūti panākt pareizu pārvaldību, šeit ir īss pasākumu kopums, lai pareizi rīkotos:

  • Identificējiet visas jūsu vietnē vai blogā esošās šķelto saites.
  • Sadalīt tos ar galvenajiem novirzīšanas modeļiem.
  • Izmantojiet saišu izveides un palīdzības rīku, lai rakstītu novirzīšanu.
  • Pabeigt savus darbus, novirzot atpakaļsaiņus un veikt vispārēju pārbaudi.

Nošķelto saišu identificēšana

Atkārtoti izrunājam - mēs meklējam atpakaļsaišu novirzīšanu, kas ved uz jūsu mājas lapas šķelto lappusi vai emuārs. Tādā veidā jums būs jāsaņem īpašs pārskatu kopsavilkums par tiem - izmantojot Google Search Console vai jebkuru specializētu tiešsaistes palīgrīku daudz labākiem un skaidrākiem datiem, piemēram, Open Site Explorer (Moz), Semalt Analyzer (Semalt) vai Screaming frog SEO zirnekļa. Galu galā, tikai jums ir jāizlemj, kādā ietvarā šo uzdevumu izvēlēties.

Atcerieties to - atcerieties - jums arī būs jānovērš visas sabojātās iekšējās saites, kas jums ir pieejamas jūsu vietnē vai emuārā, jo pēdējo gadu laikā migrējami ir daudz vietrāžu URL. Tātad, viss, kas jums nepieciešams, gatavojas daudzām manuālām un acīmredzami laikietilpīgām darbavietām - izmantojot Google Search Console, lai manuāli novirzītu atpakaļsaišu ar. htaccess vai speciāls spraudnis, ja lietojat WordPress. Vai arī jūs varētu ātri novirzīt daudz saites, kurām nepieciešams labot - vienkārši izmantojiet vienu no iepriekš minētajiem tiešsaistes palīgiem.

Sadalot vietrāžus URL, izmantojot novirzīšanas paraugus

Man kā lietotājs vietnē WordPress man bija jānorāda mana vecā URL shēma (piemēram, nākot kā domēns + gads + mēnesis + ziņas nosaukums. html) un New URL patterns (e. g. , domēns + ziņas nosaukums). Ievietojot parastu angļu valodu, jums būs jāraksta īpašs norādījums par Google pārmeklēšanas robotiem, kas viņiem pastāstīs par šīm vai citām pastāvīgām izmaiņām - gan pašu URL, gan HTML lapas kodu (pretējā gadījumā darbosies 301 novirzīšana).

Pārsūtīšanas rakstīšana

Kā man, es izmantoju Permalink palīdzības rīkus, lai strādātu ar koda vietrāžiem URL. Visam šeit ir jābūt pašsaprotamai, taču atcerieties, ka URL avota URL ir URL, kas sākas ar jūsu domēnu, kam seko skaitļi un slīpsvītra, kas beidzas ar mainīgo vecumu no WordPress, un atzīmējiet HTML kodu, kas izgaismo periodu. Atcerieties, ka mainīgo vienmēr vajadzētu sākt un beigt ar slīpsvītru.

Pabeigt novirzīšanas atpakaļsaišu un pārbaudīt tos

Lai pabeigtu procedūru, vienkārši ievietojiet savu. htaccess failu ar kodu, izmantojot FTP savienojumu ar jūsu serveri. Uzmanību - pārliecinieties, vai viss ir uzstādīts. Es domāju, ka regulē piekļuvi jūsu vietnei vai emuāram ar. Htaccess, ja kaut kas noiets nepareizi, jūs arī varat crash viss - pat ar nedaudz kļūdainu kodu. Tādā veidā viss, kas Jums nepieciešams, ir sadalīt novirzīšanu uz avotu un mērķi, palaist pārbaudes procedūru ar rāpuļprogrammas rīku - un jūs esat pabeidzis!

Padoms: to pašu procedūru var izmantot arī salauztajām iekšējām saitēm. Protams, ideālā gadījumā viņiem nevajadzētu iet caur novirzīšanu, bet diemžēl tas ne vienmēr ir iespējams. Atcerieties - novirzīšana ir daudz labāka par 404 Source .

December 22, 2017