Back to Question Center
0

Kā iegūt PR9 dofollow atpakaļsaišu īsā laikā?

1 answers:

Lai jūsu uzņēmums būtu redzams Google tīklā, jums ir jāierindo 1. vai vismaz 2. meklēšanas rezultātu lapā. Ir diezgan grūti virzīt savu vietni līdz pat Google SERP TOP, jo konkurence visās tirgus nišās ir augsta. Divi nozīmīgi aspekti, kas var padarīt jūsu tiešsaistes biznesu labklājību, ir meklētājprogrammu optimizācija un kontekstuālā reklāma. Lai gan maksa par klikšķa reklāmām dažiem uzņēmumiem var šķist pārāk dārga, meklētājprogrammu optimizācija var tikt veikta ar minimāliem izdevumiem. Tomēr ir vērts pieminēt, ka jums jāzina visi optimizācijas aspekti un jēdzieni, kā arī kļūmes un triki, lai izveidotu uzvarētāju optimizācijas kampaņu. Par laimi, daudzi SEO blogi, piemēram, šī, ir īpaši izveidoti, lai padarītu jūsu sociālo klātbūtni spēcīgāku.

Šis raksts ir veltīts PR9 dofollow atpakaļsaišu veidošanas tēmai. Jūs uzzināsiet, kā vērtīgs jūsu uzņēmuma atpakaļsaišu un autoritatīvu tīmekļa avotu un sociālo platformu izmantošana, lai veidotu visatbilstošākās un kvalitatīvākās ienākošās saites uz jūsu vietni.

Kāpēc jums ir jāveido dofollow atpakaļsaišu par PR9 tīmekļa avotiem?

Populārie sociālie tīkli, piemēram, Facebook, Twitter un LinkedIn, ir augsts PageRank, kas ir lieliski piemērots jūsu SEO kontrolsarakstam.Šīs platformas ir labākās vietas, kurās jāmin jūsu vietne. Iespējams, pozitīvi ietekmēs jūsu vietnes rangu pozīciju Google izveidojot atpakaļnosaukumus jūsu emuārā no PR9 tīmekļa avotiem. Tieši tāpēc ir gudra ideja izmantot jūsu augstu rangu jūsu labā, atgriežoties pie jūsu emuāra. Ja viss ir izdarīts pareizi, jūs iegūsit vairāk pilnvaru no meklētājprogrammām un augstākas pakāpes.

Ir divi iespējamie atpakaļsaišu veidi, kurus varat iegūt no augsta PR tīmekļa vietnēm - dofollow un nofollow. Dofollow atpakaļsaišu piemīt vērtība jūsu vietnēm, jo ​​tie nodod saites sulu. Meklētājprogrammas pamanītu signālus, kas nāk no autoritatīviem avotiem, izmantojot atpakaļsaišu un dod jūsu vietnei augstāku rangu. Saites ar "nofollow" tagu nevar pamanīt meklēšanas robotos un nulles vērtību jūsu vietnes klasifikāciju palielināt. HTML kodā saites noklusējuma kods ir dofollow. Vietnes URL nav jāpievieno nekas īpašs. Gluži pretēji, nofollow atpakaļsaišu nepieciešama īpaša komanda, kas parāda, ka saite netiktu ieskaitīta rangu.

Kā iegūt PR9 dofollow atpakaļsaišu?

Visvienkāršākais veids, kā izveidot augstu PR atpakaļsaišu, ir komentēt vai izveidot profila lapu. Bet vispirms jums ir jādara pētījums un jāizpēta ar nišu saistīto tīmekļa avotu ranžēšanas statistika un jāapsver, kāda veida datplūsma tie tiks novirzīti uz jūsu vietni.

Ļaujiet mums apskatīt vienu no populārākajiem augsto PR sociālajiem tīkliem, kas jūsu vietnei nodrošinās kvalitatīvu saišu sulu.

  • Facebook

Jums ir nepieciešams izveidot savu biznesa lapu Facebook, pēc tam pārejiet uz saiti "Pievienot statisku HTML lapu" un atstājiet savu oficiālo vietnes URL šeit. Tad jums ir jāatrod poga "Rediģēt" un jānoņem fails, jāindeksē. html. Šajā sadaļā jums jāpievieno sava tīmekļa avota saite šādā formātā: Jūsu emuāra nosaukums . Lai pabeigtu procesu, kā izveidot dofollow backlink uz Facebook, jums ir nepieciešams noklikšķināt uz pogas "Saglabāt un publicēt".

  • LinkedIn

Creating dofollow atpakaļsaišu LinkedIn ir gandrīz tāds pats kā Facebook. Jums ir nepieciešams izveidot sava uzņēmuma kontu, un sadaļā "Personiskā informācija" ir ietverta jūsu pastāvīgā neatbildīgā atteice. Citas saites, kuras jūs varat izveidot šajā platformā, būs nofollow Source .

December 22, 2017