Back to Question Center
0

Kādi ir vienkāršākie veidi, kā iegūt augstu PR SEO atpakaļsaišu?

1 answers:

Ņemot vērā pēdējos Google atjauninājumus, daudzi tīmekļa pārziņi mēdz domāt, ka atpakaļsaišu rezultātā vietne nevar nodot spēku. Jā, 2012. gads izraisīja daudz izmaiņas saites veidošanas pasaulē. Daudzi tīmekļa avoti, kas bija iesaistīti krāpniecisku saišu veidošanas paņēmienos, zaudēja savu klasifikāciju. Tomēr Penguin atjauninājums nebija paredzēts, lai samazinātu atpakaļsaišu vērtību meklētājprogrammu optimizācijai. Šī atjauninājuma galvenais mērķis bija mainīt saites sulas iegūšanas veidus. Tie, kuri ir spējuši pielāgoties jaunajiem noteikumiem, izveido kvalitātes saišu profilus, izmantojot tikai organiskās saites veidošanas metodes.


Tāpēc nav šaubu, ka saišu veidošana joprojām ir nozīmīga loma meklētājprogrammu optimizācijā. Turklāt tas ir viens no vissvarīgākajiem ranga faktoriem un svarīga jebkuras mārketinga stratēģijas sastāvdaļa. Lietotāji mēdz iegādāties preces no populāras tīmeklī. Lai palielinātu jūsu zīmola izpratni un autoritāti tīmeklī, jums ir jāveido pēc iespējas lielāka saite. Tomēr jums ir jāpārliecinās, ka visas jūsu SEO atpakaļsaišu nāk no augstas PR mājas lapas, jo cilvēki mēdz ticēt, lai gan ietekmētāji. Jūsu favorītiem tīmekļa vietņu pieminēšanas piemērs ir viens no labākajiem veidiem, kā iegūt jūsu klientu uzticību.

Šajā rakstā mēs apspriedīsim dažas praktiskas saites veidošanas stratēģijas, kas palīdzēs jums izveidot augstas PR SEO atpakaļsaišu, izmantojot satura izveidi un izplatīšanu. Kā mana personīgā pieredze liecina, ka saites veidošanas stratēģija, kuras pamatā ir satura pārvaldības principi, var palielināt sociālo dalību un palielināt ienākošo organisko atpakaļsaišu skaitu.

Veidi, kā iegūt augstas PR SEO atpakaļsaišu

Katru tiešsaistes uzņēmumu, kas vēlas palikt tuvu potenciālajiem klientiem, ir jābūt spēcīgai sociālai klātbūtnei. Ņemot vērā klientu atgriezenisko saiti, tas ir ārkārtīgi svarīgi ikvienam tiešsaistes uzņēmumam, kas vēlas apmierināt klientu vajadzības.

Šī saikne celtniecības uzņēmums ir diezgan vienkārši saites paaudzes. Jūs varat izveidot jaunas saites, sazinoties ar saviem komentāriem, atsauksmēm un ieteikumiem. Jums vajadzētu atrast interneta avotus, kuriem ir sadaļas, kas paredzētas atsauksmēm un publicēt jūsu atsauksmes šeit.

Turklāt jūs varat gūt labumu no dažu tiešsaistes apskatei paredzētu vietņu, piemēram, Amazon klientu pārskatu, Trustpilot, kuras ?, ConsumerReports un tā tālāk, izmantošanas.Šīs tiešsaistes platformas palīdz apvienot uzņēmumus, kas vēlas saņemt klientu atsauksmes, un tiem, kas to vēlas. Izmantojot šo saites veidošanas metodi, jūs iegūstat daudz iespēju, ka jūsu atsauksmi tiks publicēti klientu atsauksmju sadaļā vai pat galvenajā lapā.

Jūs varat atstāt vai nu atsauksmi ar dažiem teikumiem vai detalizētu gadījumu izpēti. Jebkurā gadījumā jums ir jābūt konkrētam, patiesam un patiesam. Centies neveikt cenu, jo jūsu pārskats var izskatīties kā reklāma. Pievērsiet uzmanību produkta funkcijām, nevis uzņēmuma priekšrocībām. Ja jūsu konkrētajā pētījumā sniegts atbilstošs un vērtīgs ieskats un tiek parādīti reāli ieguvumi no konkrētā produkta vai pakalpojuma, visticamāk, jūsu atsauksmes tiks publicētas ar saiti uz jūsu domēnu, lai verificētu jūs kā īstu personu.

Tātad, tā rezultātā jūs saņemsiet atbilstošu augsta PR saiti bez tērēšanas un pūlēm Source .

December 22, 2017