Back to Question Center
0

Kādi ir veidi, kā izveidot atpakaļsaišu ātri?

1 answers:

Link ēka ir galvenais un vissarežģītākais aspekts meklētājprogrammu optimizācija. Tas ietekmē vietnes rangu pozīciju un rada Google iespaidu par konkrētu domēnu. Ienākošo saišu loma SEO ir parādīta rangu faktoru pētījumu skaitā.

Tomēr dažiem tīmekļa pārziņiem joprojām ir šaubas par ārzemju saišu ietekmi un ieguvumiem. Viņi apgalvo, ka Google paļaujas uz atpakaļsaišu samazināšanos. Tomēr es vēlētos tos uzņemt. Atpakaļsaišu drīzumā nevar pazust, jo tām ir būtiska nozīme Google rangu algoritmā. Nesenie pētījumi liecina, ka domēnu skaits, kas saistīts ar lapu, ir saistīts ar klasifikāciju vairāk nekā jebkuri citi faktori. Ja jūs nopietni neņemat šos datus, mēģiniet izpētīt pats. Ievietojiet savu mērķa atslēgvārdu Semalt Web Analyzer un aplūkojiet top ranking lapas. Visās no tām ir daudz ienākošo saišu. Pat tad, ja jūsu mērķauditorijas atlases atslēgvārds nav pārāk liels sacensības, topr vērtēšanas vietnēs būs daudz ienākošo saišu.

Šajā rakstā mēs apspriedīsim, kā izveidot atpakaļsaišu ātri un efektīvi. Mēs esam izmantojuši dažas no šīm saišu izveides stratēģijām, lai uzlabotu mūsu klientu vietnes klasifikāciju. Mēs saņēmām pozitīvus rezultātus un palielinājām klientu klientu saišu profilus.

Tātad, turpināsim! Ceru, ka šī informācija būs jūsu vietā, lai iegūtu kvalitatīvu saišu sulu jūsu vietnei.

Iespējamās stratēģijas, lai izveidotu atpakaļsaišu ātru un efektīvu

  • Izveidot saišu kanālus ar pielāgotajām meklētājprogrammām

Noteikt, vietnes, kas agrāk ir saistītas ar jums, visticamāk atkal to izdarīs. Viņi to dara, jo viņi jau ir fani par to, ko jūs darāt un raksta. Viņi, visticamāk, būs ieinteresēti jebkurā jaunā saturu, kuru jūs publicējat un uz to sazināties. Attēls, kurā ir datu bāze par visiem tīmekļa avotiem, kas jau ir saistīti ar jums, un tādēļ varētu būt ieinteresēti jūsu jaunajā saturā.Tas neapšaubāmi būs traks spēcīgs jūsu tiešsaistes bizness, jo jūs varat iegūt vienmērīgu plūsmu ienākošo satiksmi uz jūsu vietni.

Jūs varat veidot šādu datubāzi, izmantojot Google PSP. Viss, kas jums nepieciešams, ir veikt šādas darbības:

  1. Atrodiet tīmekļa avotus, kas jau ir saistīti ar jums;
  2. Ielādēt šos avotus pielāgotajā meklētājprogrammā;
  3. Atrast saišu perspektīvas nākotnes saturam.


Reģistrēties Google Tūkstošgades rīks un tur izveidot jaunu meklētājprogrammu. Tad ievadiet meklējamo vietni un sava jaunā pielāgotās meklētājprogrammas nosaukumu. Pārejiet uz nākamo cilni un skatiet vērtību šūnā A1. Tas ir jāformatē kā "domēns. com. "Jums ir nepieciešams kopēt ielīmēt šos datus savā pielāgotajā meklētājprogrammā sadaļā" Vietnes, lai meklētu ". Un visbeidzot, noklikšķiniet uz pogas "izveidot".

Tomēr, ja jūs vēlaties meklēt daudzus domēnus no jūsu atpakaļsaistes profila, jums jāpievieno vēlamais domēna vārds. Tieši tāpēc jums ir jānoklikšķina uz pogas "rediģēt meklētājprogrammu" un jāpievieno vēl citas vietnes. Varat izvēlēties opciju "pievienot vietnes vairumā" un kopēt domēnu sarakstu lodziņā. Izvēlieties funkciju "iekļaut visas šīs vietnes lapas" un noklikšķiniet uz "Saglabāt". "

Tagad jūsu pielāgota meklētājprogramma ir gatava. Varat to izmantot, lai meklētu saites veidošanas perspektīvas jebkurā laikā, kad publicējat jaunu saturu.

Šī saikne ēkas taktika var kļūt efektīvāka, ja jūsu saite profilu aug, jo jums ir plašāka tīmekļa avotu datu bāze, lai meklētu pāri Source .

December 22, 2017