Back to Question Center
0

Semalt pārskats - Web datu iegūšanas programmatūra jūsu tiešsaistes projektiem

1 answers:

Tīkla lūžņi automatizē tīmekļa datu iegūšanas procedūru un var tikt integrēta ar jebkuru tīmekļa pārlūkprogrammu. Jums vienkārši jānorāda datu lauki, kurus vēlaties apkopot, un šie rīki jums darīs visu pārējo. Tie ir paredzēti uzņēmumiem un ekspertiem, un tiem nav vajadzīgas tehniskās prasmes. Daži no šiem rīkiem ir savietojami ar Windows, bet citi ir piemēroti Linux lietotājiem.

1. 80 kājas

80 legs ir slavens tīmekļa pārmeklēšanas un datu iegūšanas pakalpojums. Tas ļauj jums izveidot un palaist tīmekļa pārmeklēšanu, lai iegūtu vēlamos rezultātus. 80 leģes ir izveidotas sadalītā tīklu skaitļošanas tīkla augšpusē un dažu minūšu laikā no dažādām tīmekļa lapām iegūti dati par skrāpējumiem.

2. ParseHub

ParseHub ir viena no labākajām un visnopietnākajām tīmekļa lietojumprogrammām jūsu tiešsaistes projektiem.Tas izraksta noderīgus un lasāmus datus no dažādām tīmekļa lapām un importē rezultātus Ajax un Javascript formātos. Izmantojot šo programmu, jūs varat meklēt veidlapās, atvērt nolaižamos leņķus, pieteikties dažādās vietnēs un ērti iegūt datus no kartēm un galdiem. Rezultāti tiek sniegti JSON un Excel veidlapās.

3. Importēt. io

Imports. io ir efektīvs un uzticams datu noņemšanas rīks . Tas ir piemērots neatkarīgām kompānijām starptautiskajiem zīmoliem un var veicināt jūsu akadēmisko pētījumu. Tas ir lieliski piemērots žurnālistiem un palīdz viņiem vākt informāciju no dažādām tīmekļa lapām. Šie datu nokasīšanas rīks piegādā SaaS produktu, ļaujot jums pārveidot neapstrādātus datus vēlamās formās.

4. Dexi. io

Kopā ar modernu mašīntulkošanas tehnoloģiju, Dexi. io ir brīnišķīga un viena no visplašākajām tīmekļa nokasīšanas programmatūrām internetā. To izstrādājis Henriks, datorprogrammētājs, un automatizē datu nokasīšanas procesu, sniedzot jums vislabākos rezultātus. Dexi Intelligent Automation platformu ir uzticējuši vairāk nekā 20 tūkstoši uzņēmumu, piemēram, Samsung, Microsoft, Amazon un PwC.

5. Webhouse. Io

Webhouse. io palīdz uzņēmumiem efektīvi un efektīvi savākt, apkopot un sakārtot datus. Tā ir mākoņa arhitektūras programma, kas ir viegli lietojama un nodrošina uzreiz pielāgojamus rezultātus. Webhouse. io ir lieliska alternatīva Mozendai un to var izvietot biznesa vienību līmenī. Izmantojot šo rīku, jūs varat publicēt rezultātus TSV, JSON, CSV un XML formātos.

6. Scrapinghub

Scrapinghub ir viena no lietderīgākajām datu nokasīšanas programmām. Tas ļauj mums nokasīt vai iegūt dažādas tīmekļa lapas bez programmēšanas zināšanām. Turklāt Scrapinghub dod mums iespēju pārmeklēt vietnes no vairākām IP adresēm vai atrašanās vietām.

7. Visual Scraper

Visual Scraper ir lielisks, lai iegūtu datus no attēliem un PDF failiem. Uzņēmējiem un programmētājiem kļūst grūti apkopot informāciju no sociālo mediju vietnēm, bet Visual Scraper var vākt datus no Facebook un Twitter arī. Tās tiešsaistes rāpuļprogramma ļauj viegli indeksēt savas tīmekļa lapas un uzlabo vietnes kopējo veiktspēju.

8. Outwit Hub

Outwit Hub ir uzlabota tīmekļa skrāpšanas lietotne. Tā ir izstrādāta, lai nokopētu informāciju no vietējiem un tiešsaistes resursiem un atpazītu vietrāžus URL, attēlus, tīmekļa dokumentus un frāzes, padarot jūsu darbu vieglāku un labāku. Tas var nodrošināt rezultātus neorganizētos un organizētos formātos, kā arī eksportē savus datus uz izklājlapām Source .

December 22, 2017