Back to Question Center
0

Semalt: DIY kāpurķēžu vai skrāpēšanas aparāti, lai iegūtu datus no e-komercijas vietnēm

1 answers:

Ir izstrādātas dažādas metodes un metodes, lai iegūtu e-komercijas datus vietnēs, tiešsaistes veikalos, sociālo mediju vietnēs vai citos līdzīgos portālos. Dažreiz jūs varat iegūt datus no e-komercijas vietnes, piemēram, Amazon un eBay manuāli, taču šādi dati var būt neprecīzi un neorganizēti. Tādējādi, lai iegūtu datus, uzraudzītu un uzturētu kvalitāti, jums vienmēr ir jāizmanto DIY rāpuļprogrammas vai skrāpji.

Tabula:

Tabula ir viens no spēcīgākajiem un izcilākajiem DIY skrāpjiem. Tas var nokasīt PDF failus un ir piemērots e-komercijas vietnēm. Jums vienkārši jāpievērš uzmanība datiem un ļaujiet Tabulam to sagrābt. Tā sola sniegt precīzus datus atbilstoši jūsu prasībām un vēlmēm. Pēc tam, kad tā ir instalēta un aktivizēta, Tabula bez problēmām saņems datus no Amazon un eBay.

OpenRefine:

Tas ir ne tikai tīmekļa rāpuļprogramma, bet arī visaptveroša un noderīga datu izguves programma. Šis DIy rīks ļauj jums apkopot datus organizētā un labi izglītotajā formā. Jums nav jāuztraucas par tā kvalitāti, jo OpenRefine nodrošinās jūs ar augsta līmeņa datu ieguves iespējām.

Scraperwiki:

Scraperwiki ir noderīgs rāpuļprogramma un skrāpis, kas palīdz iegūt datus no visām lielākajām e-komercijas vietnēm. Tas mudina programmētājus un izstrādātājus izmantot tiešsaistes informāciju un pārvērst par likumīgu datu kopu. Scraperwiki neprasa, lai jūs apgūtu jebkuru programmēšanas valodu, piemēram, Python, PHP un Ruby.

skrāpēšana. tas:

skrāpis. tas ir vēl viens pārsteidzošs DIY rīks, kas izmanto vienkāršu peles un klikšķināšanas opciju, lai iegūtu lietas. Jūs varat viegli iegūt datus no iecienītākajām e-komercijas vietnēm, sarežģītām tīmekļa lapām un multivides failiem, izmantojot Scrape. tas. Šī programma ir vislabāk pazīstama ar lietotājam draudzīgu saskarni un automātiski izlabo neapstrādātus datus. Tas ir ideāls jaunizveidotiem uzņēmumiem un uzņēmumiem, kas vēlas iegūt Amazon datus saviem uzņēmumiem. Tas ļauj iegūt gan attēlus, gan tekstu no mūsdienu HTML5 un Web 2. 0 vietnes, kurās izmanto AJAX un JavaScript.

Semantika3:

Internets ir liels skaits DIY rāpuļu un datu skreperu, bet Semantics3 ir salīdzinoši jauna programma. Ja vēlaties iegūt informāciju par dažādiem Amazon vai eBay produktiem, nemazinot kvalitāti, jums ir jāizmanto šis rīks. Tā lejupielāde un instalēšana prasīs daudz laika. Tikai dažus mēnešus Semantics3 ieguva popularitāti, un tā datubāze tiek uzskatīta par vienu no labākajiem un uzticamākajiem. Tas ietaupa attēlus, cenas, produktu aprakstus un citu informāciju no mazumtirgotājiem, piemēram, Walmart, eBay un Amazon.Turklāt šis rīks lietotājiem veic reāllaika meklēšanu un rada viņu cerības.

Agenty:

Agenty ir mākonis izvietots skrāpēšanas lietojumprogramma vislabāk e-komercijas un ceļojumu vietnēm. To ir viegli uzstādīt un to var integrēt pārlūkprogrammā Google Chrome. Tīmekļa vietnes, piemēram, eBay un Amazon, var iegūt dažu minūšu laikā, izmantojot šo visaptverošo DIY programmu. Jūs varat iegūt informāciju par produktu, informāciju par akcijām un cenām Source .

December 22, 2017