Back to Question Center
0

Kāds ir pareizais veids, kā novērtēt un izveidot atpakaļsaišu ar tiešsaistes SEO rīkiem?

1 answers:

Nav nepieciešams teikt, ka ir vairāk nekā svarīgi, lai jūsu tīmekļa vietnē vai blogā tiktu veikta atsperes tīrīšana laiku pa laikam. Un jūsu saišu profils ir tieši tas, kas jāveic ar ļoti īpašu aprūpi. Es domāju, ka, veicot precīzu uzraudzību, katru reizi, kad izveidojat atpakaļsaišu ar tiešsaistes pārbaudītāju rīkiem, jums vajadzētu kļūt par MUST, lai jūsu ilgtermiņa panākumu stratēģija. Protams, ja jūs nevēlaties zaudēt kontroli un sāpināt savu pašreizējo progresu SEO ar vairākām kļūdainām atpakaļsaišu, kas izrādījās toksiskas.

Pieņemsim, ka jūsu saišu profila manuāla kontrole vienmēr būtu laikietilpīgs un pat vāji pārvaldāms uzdevums, vismaz pastāvīgi un regulāri. Šeit ir grūti, ja šis process daļēji tiks automatizēts, izmantojot īpašus analītiskus programmatūras rīkus. Ņemot vērā, ka lielākā daļa no tiem ir pieejami ar atklātu piekļuvi, varbūt ir pienācis laiks novērtēt saites profilu un sakopt trakot. Un ir daudz dažādu iespēju, kas palīdzēs jums ne tikai izveidot atpakaļsaišu ar tiešsaistes automatizācijas rīkiem, bet arī veikt pilnīgu padziļinātu analīzi par jūsu kopējo veiktspēju SEO jomā, kā arī jūsu pašreizējo progresu saišu veidošanā mērogā.

Kuri ir galvenie ieguvumi no padziļinātas SEO analīzes veikšanas, kad veidojat atpakaļsaišu ar tiešsaistes rīku? Vienkārši sakot, jūs varēsiet reizināt katra vietnei vai emuāram izvietotās atpakaļsaistes efektu, kā arī to kopējo veiktspēju SEO, kuru var viegli dubultot vai pat trīskārt. Nopietni, kāpēc jums vajadzētu palaist garām šādu lielisku iespēju? Jūtieties brīvi pareizi pielāgot visu, izmantojot pareizo saišu pārbaudītāja rīkus - un padarīt lietas daudz vieglāk.

Kas attiecas uz mani, es izmantoju, lai pētītu labāko saišu veidošanas praksi savos niša konkurentos, lai radītu atpakaļsaišu, veicinot tiešsaistes vietnes popularizēšanu manā vietnē pēc iespējas labāk.Patiesībā es strādāju pietiekami ilgi, lai izbaudītu interneta satiksmes eksponenciālo pieaugumu, kā arī stabilu peļņu manā PageRank vērtībā. Protams, šodien ir plaša dažādu saišu izveides programmatūras pieejamība, lai izveidotu atpakaļsaišu un tiešsaistes pārbaudītāja rīkus, kas spēj nodrošināt pastāvīgu uzraudzību.

Ja vien man nebūtu mans saišu profils, kas izmērīts mērogā, ar tā vispārējo veiktspēju SEO, un katrs no atpakaļsaistes metriku daļiņām - manas vietnes meklēšanas klasifikatori nekad neveicinātu to labi, man jāatzīst. Ņemot vērā vislabākos saites ēku automatizācijas, konkurences pētījumu, analīžu un ātro labojumu ieteikumus, es iesaku izmēģināt šādus rīkus: Google Webmaster Tools (ideāls jaunām saitēm, bezmaksas un samērā efektīvu), Ahrefs (visaptverošs ienākošo / izejošo saišu izpēte + premija šķelto saišu pārbaudītājs), Semalt Analyzer (plaša datu bāze, precīzs saišu profila novērtējums), SemRush (izmēģinājums ar konkurētspējīgu ieskatu, pieejamu pilna tauku versija). Un jūs varētu izmantot arī citus rīkus, piemēram, Open Site Explorer (Moz) vai Screaming Frog SEO Spider (diemžēl man nebija iespēju izmēģināt praktiski). Galu galā tas ir atkarīgs no jums tikai izlemt Source .

December 22, 2017