Back to Question Center
0

Semalt apskats: izdevīgi Web tīrīšanas pakalpojumi bez kodētājiem

1 answers:

Būdams nelietderīgs cilvēks, izvēloties rentabls web skrāpšanas pakalpojums. Ir taisnība, ka internetā ir daudz programmu. Daži no viņiem iegūst datus no e-pasta adreses, bet citi piesaista ziņu vietnes, ceļojumu portālus un sociālās mediju platformas. Tālāk minētās datu izguves programmas ir īpaši paredzētas tiem, kas nav kodētāji, un tiem, kas vēlas palikt prom no programmēšanas valodām, piemēram, C + +, pildot savus uzdevumus.

1. Spinn3r

Tas ir viens no labākajiem un izdevīgākajiem tīmekļa skrāpēšanas pakalpojumiem ne-koderiem. Spinn3r īpašība ir tā, ka tā var nokasīt visu jūsu vietni un ekstrakti no privātiem emuāriem, sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem un RSS plūsmām. Tas izmanto Firehose API un pārvalda vairāk nekā 80 procentus no indeksēšanas un pārmeklēšanas internetā. Turklāt Spinn3r saglabā iegūto informāciju JSON formā un tam ir līdzīgas īpašības kā Google. Tas skenē un atjaunina jūsu datu kopas saskaņā ar jūsu prasībām un veic meklēšanu pēc neapstrādātiem datiem, viegli iegūstot kvalitatīvu un labi strukturētu informāciju.

2. Octoparse

Octoparse ir viens no šiem datu nokasīšanas pakalpojumiem, kurus ir viegli konfigurēt. Tas ir plaši pazīstams ar lietotājdraudzīgu un izcilu saskarni. Octoparse ļauj viegli nokopēt datus no sarežģītām tīmekļa lapām un atdarina cilvēku lietotāju, iegūstot informāciju un mērķējot uz dažādām vietnēm un emuāriem.Octoparse ļauj saglabāt iegūtos datus savā mākoņā vai lejupielādēt to vietējā datorā.

3. ParseHub

Tāpat kā citi slavenie datu iegūšanas pakalpojumi, Parsehub ir uzticams un bezmaksas pakalpojums, kas paredzēts daudziem vietnēm un izmanto novirzīšanas, JavaScript, AJAX un sīkfailus. Turklāt šī programma ir aprīkota ar modernu mašīntulkošanas tehnoloģiju un var labāk izlasīt un novērtēt PDF dokumentus. Pašlaik Windows un Linux lietotāji var izmantot Parsehub un 30 minūtes var veikt vairākus uzdevumus.

4. Fminer

Fminer ir viena no visizdevīgākajām datu nokasīšanas programmām. Tas apvieno pasaules klases specifikācijas un ļauj jums vizualizēt datus, kamēr tas tiek nokasīts. Fminer ielādē informāciju gan no vienkāršām, gan sarežģītām vietnēm, un tai vispār nav nepieciešamas nekādas programmēšanas iemaņas. Ja jums trūkst tehnisko zināšanu, Fminer ir jums piemērota programma.

5. Outwit Hub

Tas ir spēcīgs Firefox paplašinājums, kuru varat lejupielādēt un izmantot kā parasto Firefox pievienojumprogrammu. Outwit Hub ir viens no labākajiem un pārsteidzošākajiem datu iegūšanas rīkiem. Tas ne tikai apkopo un dzēš datus, bet arī pārmeklē dažādas tīmekļa lapas, tādējādi ļaujot jums viegli reklamēt savu zīmolu. Tā kā šī programma nav paredzēta, šai programmai nav nepieciešamas nekādas programmēšanas iemaņas un tās ir viegli izmantot.

6. Web skrāpis - Chrome paplašinājums

Tas ir slavens Google Chrome paplašinājums ar augstas kvalitātes funkcijām un īpašībām. Web skrāpis ir laba importa alternatīva. io un var tikt integrēta ar jebkuru operētājsistēmu. Jums vienkārši jāatzīmē dati, kurus vēlaties skrāpēt, un Web Scraper to ekstrakts un pārveidos, nodrošinot jums vislabākos rezultātus.Tas apstrādā vietnes JavaScript un Ajax, un tā ir visspēcīgākā programma ne-tehniskām personām Source .

December 22, 2017