Back to Question Center
0

Kā izveidot atpakaļsaišu, izmantojot saistītus aktīvus?

1 answers:

Tā ir pareizā diskusija par tēmu, galvenokārt tādēļ, ka ilgstošu progresu jūsu atpakaļsaišu profila nodrošināšanā nekad nevar panākt, tikai izveidojot saistošus aktīvus, pat visaugstākās kvalitātes. Protams, ir ļoti svarīgi zināt, kā izveidot atpakaļsaišu izveidi ar labiem saistošiem resursiem. Kas padara labu saistošu īpašumu? Kopumā laba saistošā aktīvu apzīmē daļēji pārveidotu lapas saturu, kas jums palīdzēs radīt vairāk akciju, sekot līdzi, abonēt, patīk un tā tālāk, saskaņā ar teicienu, ka laipni aicināti uz pašpietiekamu dabiskās saites veidošanas procesu. Bet lieta ir tāda, ka katram saistītai aktīvai pati ir vajadzīga reklamēšana - un šo ļoti vienkāršo ideju joprojām ļoti bieži nepietiekami novērtē digitālie tirgotāji un SEO. Jā, viņi zina, kā piesaistīt lietotājus atpakaļsaišu gadījumā, ko es atzīstu, piemēram, izmantojot progresīvus vizuāli pievilcīgus un viedā satura izplatīšanas līdzekļus. Bet pieņemsim, ka to darīsim - pārējos tiešsaistes veicināšanas un mārketinga darbus pārāk bieži atstāj novārtā, pat tiešām piemēroti interneta tirgotājiem un tiešsaistes uzņēmumu īpašniekiem. Tāpēc zemāk es izdomāju visu par vispiemērotākajām pieejām, lai jūs varētu uzzināt, kā padarīt vairāk atpakaļsaišu ar satura mārketingu.

Pirms jebkas cits, šeit ir tas, kas mums jāuztver par pašsaprotamu - satura mārketings gandrīz neko nav saistīts ar tiešas saiknes nodošanu, vismaz tieši. Es domāju, ka jūsu satura stratēģiju pēc mērogošanas faktiski nevar izmantot kā "saites magnētu. "Taču to, ko var izdarīt šeit, ir saskaņot daļu no jūsu kopējiem centieniem - tieši, lai veicinātu pastāvīgas saiknes iegūšanu jūsu uzņēmuma tīmekļa vietnei vai emuāram ar komerciālu komponentu. Tātad, tālāk ir īss saraksts ar aizzīmju punktiem, kas jums ar to palīdzētu.

  • Iespēju analīze - ir pirmā lieta, kas jāņem vērā saistībā ar saišu iesaistīšanas un iegūšanas kampaņu. Viss, kas jums nepieciešams reālai kickass sākt, ir atpazīstams nosaukums pareizajā nišā vai biznesa nozarē - vieta, kas rada iespējas kvalitātes saišu izveidei.

  • Piesaistīšanas iespēja - nākamā svarīgā lieta, kas jāņem vērā jūsu saistītajiem aktīviem. Protams, var būt daudz dažādu veidu un formu sviras, kas galvenokārt ir atkarīgi no spēcīgās konkurences tirgū, tirgus daudzveidības veida, kā arī mēroga centienu sasniegšanas mērķu sasniegšanai, kā arī iespējai pielāgoties jūsu budžeta piešķiršanai. paša tiešsaistes reklamēšanas noteikumi, kā arī radoša un vieda satura izplatīšanas shēma.
  • Konkurētspējīga analīze, lai maksimāli izmantotu augšējā saite iegādes stratēģijas, kuras jau izmantojuši jūsu tirgus konkurenti, atbilstoši tam, ka jums ir lielākas iespējas izvairīties no nopietnām grūtībām, kas jau slēpjas jūsu neveiksmīgajiem pretiniekiem.
  • Kopienas iesaistīšanās, lai palielinātu akciju, saukļu, saikņu un svina radīšanu tiešsaistē.
  • Pieteikšanās par šķelto saišu izveidi un patentētu attēlu gudru izmantošanu.
  • Uzņēmējdarbības partnerību attīstība, integrācijas padziļināšana un savstarpēja konsultēšana par turpmākajām iniciatīvām, lai veicinātu vēl lielāku sabiedrības iesaistīšanos un saiknes iegūšanu Source .
December 22, 2017