Back to Question Center
0

Semalt: 4 datu nolasīšanas rīki, kas ietaupīs jūsu laiku

1 answers:

Programmēšana ir daļa no datu zinātnes. Ir jāizstrādā izcilas programmēšanas iemaņas, lai manuāli nokasītu datus. Tomēr daži cilvēki nevar apgūt dažādas kodēšanas valodas un meklēt piemērotas alternatīvas. Tālāk norādītie datu nokasīšanas rīki ir lieliski neprogrammētājiem.

1. Kimono Labs

Kimono Labs jau kādu laiku ir bijis. Tas ir viens no labākajiem un pārsteidzošākajiem datu nokasīšanas lietojumiem. Šī atvērtā pirmkoda programma nāk ar 15 dienu izmēģinājuma versiju, bet tā ir pieejama arī bezmaksas versijā. Kimono Labs skrāp visas tīmekļa vietni, sākot no datu vākšanas līdz nokasīšanai, validācijai un izvietošanai. Kimono Labs darbojas kā spēcīgs tīmekļa rāpuļprogramma, un to var izmantot bez koda. Papildus tam, tas ļauj vienā reizē nopelnīt lielu skaitu vietņu un nemazina kvalitāti.Kimono Labs vienmēr ir pirmā uzņēmumu izvēle, ko izmanto datu vākšanai, vizualizēšanai un organizācijai. Tā arī īsteno lielu datu analīzi saviem lietotājiem, padarot viņu darbu vieglāku.

2. Importēt. io

Datu nokasīšana neprogrammētājiem vēl nekad nav bijusi tik viegla. Tā ir ekspertu izveidota automatizēta tīmekļa ekstrakcijas platforma, un tā apgalvo, ka līdz šim ir nokopusi daudzas tīmekļa lapas. Importēt. Io ir lieliski ne tikai ne programmētājiem, bet arī datu zinātniekiem. Pirms apstrādes sākšanas šis rīks automātiski nosaka vislabāko informāciju, un to izmanto arī tekstu ievadīšanas eksperti. Tās hiperparametri ļauj jums viegli izvēlēties datus bez kļūdām un nokopēt vēlamo formātu.

3. Facebook un Twitter API

Sociālo mediju ekspertiem, jaunizveidotiem un neprogrammētājiem, Facebook un Twitter API ir diezgan efektīvi. Tie nodrošina datu nokasīšanas pakalpojumus, izmantojot īpašas API, un tikai dažas minūtes, lai jūsu dati tiktu nokasīti vēlamā formātā. Tas izmanto noteiktus avotus, lai izveidotu datu kopas un pārmeklētu jūsu tīmekļa lapas bez laika, bez programmēšanas iemaņām un tehniskajām zināšanām. API palīdz atrisināt dažādas ar datiem saistītas problēmas, atklāt un rediģēt kļūdas jūsu tekstā un iegūt kvalitatīvu informāciju no attēliem un videoklipiem lietotājiem.

4. Skreperis (Chrome paplašinājums)

Ja jūs regulāri lietojat Google Chrome un tas ir jūsu galvenais tīmekļa pārlūks, jūs vienkārši mēģināt skreperi. Šī ir viena no vislabākajām un efektīvākajām datu nokasīšanas programmām. Tas ir veidots, izmantojot mašīnapmācības tehnoloģiju un ir īpaši izstrādāts neprogrammētājiem. Skrāpis var iegūt jums noderīgu informāciju un tajā ir daudz izcilu funkciju. Tās surogātpasta noteikšanas iespēja ļauj jums atbrīvoties no surogātpasta datiem un organizēt informāciju, pamatojoties uz jūsu prasībām, bez pareizrakstības vai gramatikas kļūdām. Skrāpis palīdz analizēt arī komentārus par komentāriem un e-pastus, iegūt labus datus un noteikt, vai tas ir noderīgs jūsu biznesam vai ne.

Atšķirībā no citiem parastajiem datu nokasīšanas rīkiem, iepriekš minētie 4 pakalpojumi neprasa, lai jūs būtu tehniski domājoši. Bez tam, jums nav jāapgūst programmēšanas valodas, lai gūtu labumu no šiem datu skreperiem . Jums vienkārši ir jāinstalē un jāaktivizē, lai gūtu labumu no savām iespējām un datu nokasīšanas funkcijām Source .

December 22, 2017