Back to Question Center
0

Semalt iesaka jaudīgu Web tīrīšanas rīku

1 answers:

SEO zirnekļa rīks ir samērā jauns datu nokasīšanas un indeksēšanas lietojumprogramma, kas ļauj jums indeksēt jūsu tīmekļa lapas un ielādē galvenos objekta elementus, padarot to ērtu, lai analizētu vietnes un ārpuses SEO pakalpojumus. Jūs varat lejupielādēt šo programmu bez maksas vai izvēlēties savu prēmiju plānu, lai gūtu labumu no uzlabotas funkcijas.

Ko jūs varat darīt ar SEO zirnekļa rīku?

Atšķirībā no citām parastām datu nokasīšanas vai ieguves programmām, SEO spider rīks ir elastīgs, ātrs un viegli lietojams, un ļauj analizēt rezultātus reāllaikā. Tā apkopo datus, ļaujot vadītājiem pieņemt dažus informētus lēmumus. Daži no tā ieguvumiem ir aprakstīti tālāk.

1. Atrodiet šķelto saites

Izmantojot SEO zirnekļa rīku, jūs varat atrast šķelto saites savā tīmekļa vietnē un padarīt to ērti, lai pārmeklētu savas tīmekļa lapas.Šī programma nekavējoties pārmeklē vietni un atrod saites, piemēram, 404. Turklāt tas labo šķelto saites un palīdz atrast servera kļūdu. Tādējādi SEO Spider Tool ir all-in-one datu izguves un tīmekļa pārmeklēšanas rīks. Tas atrod vietrāžus URL un tos tūlīt nosaka jums.

2. Lappuses nosaukumu un metadatu analīze

Pārlūkošanas procesa laikā varat viegli analizēt lapas nosaukumus un metadatus. SEO zirnekļa rīks uzrauga meta aprakstu kvalitāti un identificē kļūdas, trūkstošos vārdus, īsās vai garās rindiņas vai dublētu saturu jūsu vietnē.

3. Izsniegt datus ar XPath

Tagad jūs varat viegli savākt datus no tīmekļa lapu HTML, izmantojot SEO Spider Tool. Tās CSS Path un XPath padara jūsu darbu vieglāku un labāku par citām līdzīgām datu ieguves un pārmeklēšanas programmām. Šis rīks apkopo informāciju no meta tagiem, virsrakstiem, cenu vietnēm un pāris minūšu laikā iegūst jums labi nokasītos datus.

4. Ģenerēt XML vietņu kartes

Vēl viens SEO Spider Tool izmantošanas priekšrocība ir tā, ka tā ģenerē XML vietņu kartes lietotājiem un nāk ar uzlabotiem konfigurācijas iestatījumiem. Varat mainīt vietnes biežumu un iekraušanas ātrumu un uzreiz uzlabot tā rangu. Turklāt šis rīks piedāvā dažādas vietnes karšu veidnes, no kurām izvēlēties.

5. Integrējiet savu Google Analytics kontu

Jūs varat savienot vai integrēt SEO spider rīku ar savu Google Analytics kontu un iegūt noderīgus datus, uzlabojot vietnes atlēcienu līmeni, sarunas un sesijas.Kad dati ir pilnībā iegūti, šis rīks ar tā publicēšanu un palīdzēs jums gūt ieņēmumus internetā.

6. Pārskats par robotiem un direktīvām

Tagad ikvienam ir viegli redzēt vietrāžus URL, kurus bloķē roboti. txt, X-Robots tagu norādes un meta roboti, pateicoties SEO Spider Tool, lai tas būtu iespējams. Tas automātiski novērš šķelto vietrāžu URL un uzreiz iegūst vēlamos rezultātus.

7. Atklājiet dublējošo saturu

Jūs varat viegli atklāt dublētus tīmekļa lapas internetā, izmantojot SEO Spider Tool. Daļēji dublētais saturs tiek automātiski labots. SEO spider rīks pārbauda jūsu lapu nosaukumus, saturu un kvalitātes aprakstus, pārliecinoties, ka neviena no jūsu tīmekļa lapām netiek kopēta tīklā.

8. Konkurentu inspekcija

Ja vēlaties pārbaudīt jūsu konkurenta vietni un vēlaties saprast, kāda veida datus viņš nokasīja, jums vajadzētu izmēģināt SEO spider rīku. Šī ir vienīgā tīmekļa nokopēšana un datu pārmeklēšanas programma, kas ļauj salīdzināt savu rangu ar konkurentiem un uzreiz saņemt jums noderīgu informāciju Source .

December 22, 2017