Back to Question Center
0

Kā nokopēt datus no vietnes ar Python un BeautifulSoup? - Semalta atbilde

1 answers:

A web lūžņi rīks izraksta datus un uzrāda to unikāls formāts, kas palīdz tīmekļa meklētājiem rast vajadzīgos rezultātus. Tam ir vairāki pieteikumi finanšu tirgū, bet tos var izmantot arī citās situācijās. Piemēram, vadītāji to izmanto, lai salīdzinātu dažādu produktu cenas.

Web tīrīšana ar Python

Python ir efektīva programmēšanas valoda ar lielu sintaksi un lasāmu kodu. Tā ir piemērota arī iesācējiem, jo ​​tā piedāvā daudz dažādu iespēju. Bez tam, Python izmanto unikālu bibliotēku ar nosaukumu Skaista zupa. Mājas lapas tiek rakstītas, izmantojot HTML, kas tīmekļa lapu veido strukturētu dokumentu. Tomēr lietotājiem ir jāatceras, ka dažādas vietnes ne vienmēr nodrošina to saturu ērtos formātos. Tā rezultātā tīmekļa nokasīšana ir efektīva un noderīga iespēja. Faktiski tā dod lietotājiem iespēju darīt dažādas lietas, ko viņi darīja ar Microsoft Word.

LXML un pieprasījums

LXML ir milzīga bibliotēka, kuru var ātri un vienkārši analizēt HTML un XML dokumentus. Patiesībā LXML bibliotēka dod iespēju interneta meklētājiem izveidot koka struktūras, kuras var viegli saprast, izmantojot XPath. Precīzāk, XPath satur visu noderīgu informāciju. Piemēram, ja lietotāji vēlas iegūt tikai dažu vietņu nosaukumus, vispirms ir jāizprot, kurā HTML elementā tas ir.

Kodu izveidošana

Iesācējiem var būt grūti rakstīt kodus. Programmēšanas valodās lietotājiem jāraksta pat visbūtiskākās funkcijas. Lai iegūtu vairāk uzlabotu uzdevumu, tīmekļa meklētājiem ir jāizveido savas datu struktūras. Tomēr Python var viņiem patiešām lielā mērā palīdzēt, jo, to izmantojot, viņiem nav jādefinē neviena datu struktūra, jo šī platforma piedāvā unikālus rīkus, lai lietotāji varētu veikt savus uzdevumus.

Lai nokasītu visu tīmekļa lapu, viņiem ir nepieciešams to lejupielādēt, izmantojot Python pieprasījumu bibliotēku. Tā rezultātā pieprasījumu bibliotēka lejupielādēs HTML saturu no noteiktām lapām. Tīmekļa meklētājiem vienkārši jāatceras, ka ir dažādi pieprasījumi.

Python Scraping Noteikumi

Pirms tīmekļa vietņu noņemšanas lietotājiem, lai izvairītos no jebkādām juridiskām problēmām nākotnē, lietotājiem ir jāizlasa viņu Noteikumu un nosacījumu lapas.Piemēram, nav pareizi pieprasīt datus pārāk agresīvi. Viņiem jāpārliecinās, ka viņu programma darbojas kā cilvēks. Viens no viena tīmekļa lapas pieprasījuma sekundē ir lieliska iespēja.

Apmeklējot dažādas vietnes, tīmekļa meklētājiem ir jārūpējas par to izkārtojumiem, jo ​​tie laiku pa laikam mainās. Tātad viņiem ir nepieciešams atkārtoti apmeklēt to pašu vietni un vajadzības gadījumā pārrakstīt savus kodus.

Datu meklēšana un meklēšana no interneta var būt izaicinošs uzdevums, un Python var padarīt šo procesu tik vienkāršu, cik tas varētu būt Source .

December 22, 2017