Back to Question Center
0

Semalt: tīmekļa nokopēšanas datu bāze. HTML skrāpis un priekšrocības, ko tas nodrošina uzņēmumiem

1 answers:

HTML skrāpis ir rīks, kas skrāpē HTML tīmekļa lapas ar vieglumu. Mēs zinām, ka lielākā daļa lielo vietņu ir rakstītas, izmantojot HTML. Tas nozīmē, ka katra lapa, kuru mēs redzam, ir strukturētais dokuments. Izmantojot HTML skrāpi, mēs varam iegūt datus no dažādām tīmekļa lapām un pārvērst tos lasāmā un mērogojamā formātā, piemēram, CSV un JSON. Ir droši pieminēt, ka HTML skrāpis ir viens no visnoderīgākajiem un pārsteidzošākajiem tīmekļa nokasīšanas un datu izvilkšanas rīkiem tīklā. Tās galvenās priekšrocības ir aprakstītas turpmāk.

1. Ietaupa mūsu laiku

Ar HTML skrāpi jūs varat viegli iegūt informāciju no dinamiskās mājas lapas. Jums nav nepieciešams cits rīks, kas nodarbojas ar HTML lapām, jo ​​tā ir programma "viss vienā", lai iegūtu jums lasāmus un nozīmīgus datus.Atšķirībā no citām parastajām datu nokasīšanas lietojumprogrammām, HTML skrāpis neaizņem daudz laika. Tā vietā tā saņems informāciju no dinamiskām un progresīvām tīmekļa lapām tikai dažu sekunžu laikā. Pretēji tam, citi skrāpēšanas pakalpojumi var ilgt septiņas līdz desmit dienas un izšķiest daudz laika un enerģijas.

2. Ātrums un aizsardzība

Lielākā daļa tīmekļa nokasīšanas lietojumprogrammu ir lēnāki nekā API zvani, un daži internetā nenodrošina nekādu aizsardzību. Atšķirībā no šiem datu iegūšanas pakalpojumiem HTML skrāpis veic savus uzdevumus lielā ātrumā un 20-30 minūtēs var apstrādāt līdz desmit tūkstošiem tīmekļa lapu. Turklāt šis rīks nodrošina pilnīgu drošību un privātumu. Tas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par jūsu nokratīto datu drošību, jo to nekad nedalīs trešo pušu lietotājiem.

3. Lieliska apkope un precizitāte

HTML skrāpis ir viens no tiem datu noņemšanas instrumentiem , kas nodrošina lielisku apkopi un precizitāti. Tas nozīmē, ka iegūtie dati bez kļūdām un nesatur maldinošus vārdus. Par laimi, šī tīmekļa skrāpšanas tehnoloģija neprasa tehnisko apkopi un nodrošina kvalitatīvus rezultātus.

4. Palīdz jums palikt konkurencē

Šajā datu virzītajā pasaulē mums ir jābūt modriem, jo ​​informācija, kas sniegta tīklā, katru otro reizi mainās. Ja mēs vēlamies iegūt pareizos datus, mums būtu jāizmanto HTML skrāpis. Patiesībā šis rīks var palīdzēt jaunajiem uzņēmumiem kļūt par vienu soli priekšā saviem konkurentiem. Izmantojot HTML skrāpi, jūs varat savākt, organizēt, nokasīt un eksportēt augstas kvalitātes informāciju dažu minūšu laikā. Turklāt šis datu nokasīšanas pakalpojums palīdz mums sekot līdzi pašreizējām tirgus tendencēm un sniedz informāciju par mūsu konkurentu tīmekļa lapām. Tas var iegūt saturīgus un lasāmus datus, nekaitējot kvalitātei. Tādējādi HTML skrāpis ir organizāciju un uzņēmumu iepriekšējs izvēle visā pasaulē.

5. Darījumi ar šķeltiem vietrāžiem URL

Dažreiz mēs saskaramies ar šķeltiem vietrāžiem URL un vēlamies iegūt informāciju. Izmantojot HTML skrāpi, ikvienam ir viegli iegūt datus no sadalītajām tīmekļa saitēm, tiešsaistes bibliotēkām un XHMTL fragmentiem. Tam ir dažādi paplašinājumi, piemēram, lufa un sanitize, un tas palīdz novērst šķelto saites uzreiz. Šis nobrāzums var izvilkt datus no HTML un XML failiem un īsā laikā sniegt precīzus datus Source .

December 22, 2017