Back to Question Center
0

Kā veikt rūpīgu atslēgvārdu izpēti Amazon?

1 answers:

Atslēgvārdu izpēte ir neatņemama Amazon optimizācijas kampaņas sastāvdaļa, kas jāveic sākotnējā produkta palaišanas posmā Amazon.Šis process ietver visu atbilstošo un liela apjoma meklēšanas vienumu meklēšanu, kas var palielināt jūsu pārdošanas apjomu. Ir svarīgi izvēlēties visus piemērotos vārdu pārus, kurus jūsu potenciālie klienti var izmantot, lai atrastu jūsu produktus vai saistītos priekšmetus. Tas ir panākumu atslēga, jo produkta atbilstība lietotāja meklēšanas vaicājumam tiks noteikta pēc to meklēšanas vienumu atbilstības, kuri balstās uz saraksta. Ja esat ignorējis vismaz vienu mērķtiecīgu meklēšanas vienumu, tad jūsu izredzes parādīties viena lietotāja vaicājuma meklēšanas rezultātos būs zemākas. Lai izvairītos no pārdošanas neveikšanas, jums ir jāanalizē Amazon meklēšanas tendences un jāizveido visatbilstošākie meklēšanas vienumu saraksts. Šajā rakstā mēs apspriedīsim, kā veikt Amazon atslēgvārdu izpēti, piemēram, pro. Visi šie padomi ir balstīti uz mūsu personīgo pieredzi. Tātad, mēs varam nosaukt tos par praktiskiem un efektīviem.

Padomi un rīki, kas palīdzēs jums veikt kvalitātes Amazon pētījumus

 • Personiskā pieredze

Visvairāk pārbaudīta metode, lai atrastu visnozīmīgākie Amazon meklēšanas nosacījumi ir likt sevi jūsu klientu apavos. Tāpēc sāciet savu izpētes kampaņu, domādams par to, ko jūsu potenciālie klienti var izmantot, lai atrastu jūsu sīkumus. Jums vajadzētu ņemt vērā tādus faktorus kā tad, kad viņi iegādāsies jūsu produktus, kādus jautājumus viņi uzņems, un kādus priekšmetus viņi var iegādāties, nevis jūsu produktu.

Savākt visus meklēšanas vienumus, kas būs jāpatur prātā un jāpārbauda, ​​izmantojot sociālo tīklu kanālus, lai redzētu, ko cilvēki runā par jūsu produktu. Tas palīdzēs jums izdarīt dažus nepieciešamos grozījumus jūsu sarakstā un pabeigt to. Šeit jūs varēsit atrast dažus sinonīmus, akronīmus un abreviatūru, kas parasti tiek izmantota kopienā.

 • Amazon autocomplete

Vai esat kādreiz brīnījies, kā izmantot Amazon atslēgvārdu pētniecības mērķiem? Tas darbojas diezgan vienkārši. Meklēšanas lodziņā vienkārši jāpieskaras dažiem burtiem, un produkti automātiski tiks parādīti kā ieteikumi. Šī automātiskās pabeigšanas funkcija nesniegs jums maksimāli precīzus datus, jo tajā tiek parādīti vārdi "visvairāk meklē". Tomēr jūs varat būt pārliecināts, ka jums tiks piedāvāti likumīgi meklēšanas vienumi, kurus varēsiet iekļaut jūsu produktu sarakstā.

Jums ir nepieciešams precīzi un pacients, izmantojot šo automātiskās pabeigšanas funkciju. Jums jāievēro sava produkta nosaukums ar alfabēta burtiem un atzīmējiet to, kas ierodas. Jums vajadzētu atrast visatbilstošākos un stingrākos meklēšanas vienumus, kas lielākoties atbilst vienumiem, kurus jūs pārdodat. Turklāt ieteiktās kategorijas var palīdzēt jums atrast citas grupas, kurās varēsiet iekļaut savus produktus.

 • Amazon iesaka

Saskaņā ar Amazon rangu pamatnostādnēm, jūsu produktus redzēs tikai tie meklēšanas nosacījumi, kurus jūs ievietojat savā sarakstā un backend. Tas nozīmē, ka savā iekļaušanas sarakstā jāiekļauj ne tikai liela apjoma meklēšanas vienumi, bet arī saistīti ilgtermiņa atslēgvārdi, kas palielinās jūsu izredzes mērķēt savus potenciālos klientus. Tomēr jums tas jādara tikai gadījumā, ja jums ir vairāk vietas atslēgvārdiem. Jūsu primārajai stratēģijai vajadzētu aptvert meklēšanas vienumus, kas apraksta jūsu produktu.

 • Konkurentu produkti

Ja jūs vēlaties atrast visatbilstošākos meklēšanas nosacījumus, nevelkot pārāk daudz laika un pūļu, jūs varat vienkārši izdarīt konkurences analīze. Šo atslēgvārda iedvesmas avotu nevar novērtēt par zemu. Meklējiet šos vārdus konkurenta produktu nosaukumos, lodes un aprakstos. Šeit jūs varat atrast vērtīgus atslēgvārdus, par kuriem neesat domājis. Pārliecinieties, ka produkta lietojumi ir iekļauti virsrakstā (f. e. taukainai ādai; sausai ādai; sievietēm utt. )

 • Tēzaurs

Es vienmēr saku, ka šī sinonīmizatora spēks nav novērtēts tā patiesajā vērts. Šis rīks var būt noderīgs ne tikai valodniekiem, bet arī Amazon tirgotājiem. Tas ir īpaši noderīgi, ja runa ir par produktiem, kuriem var būt vairāki nosaukumi vai kurus var izmantot dažādos kontekstos. Tēzaurs var nodrošināt dažādas vārdu formas un sinonīmus.

Izmantojot šo rīku atslēgvārdu izpētē, jāpatur prātā šādi aspekti:

 1. izmantot daudzskaitļa un vienreizējās vārdu formas;
 2. meklēt vārdus, kas apraksta jūsu mazumtirdzniecības vienību;
 3. neaizmirstiet izdarīt kopīgus kļūdainus rakstus;
 4. nemēģiniet atrast sinonīmus zīmolu nosaukumiem.
 • Atslēgvārdu meklēšanas rīki

Visi iepriekš minētie atslēgvārdu pētniecības paņēmieni var būt efektīvi, ja jums ir tikai viena produktu līnija un daudz Brīvais laiks. Tomēr tie var nodrošināt jūs ar tādiem pašiem rezultātiem kā atslēgvārdu izpētes rīki. Ja jūsu atbildē ir daudz produktu un vēlaties palielināt pārdošanas apjomu, profesionālā Amazon meklēšanas programmatūra būs ļoti efektīva jūsu biznesam.

 • Google atslēgvārdu plānotājs

Google ir lielākais meklētājprogrammu pasaulē, bet Amazon ir lielākais produktu izpēti. Tas nozīmē, ka lielākā daļa meklēšanas datu Google būs līdzīga Amazon. Izmantojot šo rīku, varat iegūt priekšstatu par to, ko meklē jūsu potenciālie klienti, un atrast meklēšanas vienumus, kas paredzēti jūsu Amazon maksas par klikšķi kampaņai.Šis rīks ir brīvi pieejams un var nodrošināt visprecīzākos datus tīmeklī. Izmantojot GKP, jūs varēsit pārbaudīt meklēšanas mērķauditorijas atlases mērķus, kā arī analizēt konkurentu rangu pozīcijas. Tomēr jums ir jābūt gatavam, ka GKP dati var nedaudz atšķirties Amazon, tāpēc jums būs jāpielāgo.

Tātad, Google atslēgvārdu plānotājs ir triks, bet tas var būt grūti izmantot. Turklāt tam ir nepieciešams AdWords konts.

 • SEMRush

SEMRush ir profesionāls atslēgvārdu pētniecības instruments, kas palīdzēs jums iegūt ilgi asti meklējot vārdus, kas balstīti uz daudziem analīzes un pētniekiem. Izmantojot šo rīku, varat spiegot saviem konkurentiem un redzēt, kādi meklēšanas vienumi viņiem nodrošina vislielāko datplūsmu. Labākā daļa no tā ir tā, ka tā var parādīt jūsu atslēgvārdu ranga pozīcijas Source .

December 22, 2017