Back to Question Center
0

Web satura skreperis: vai tas ir labākais veids, kā iegūt datus no Web? - Semalt dod atbildi

1 answers:

Datu iegūšana no tīmeklī ne vienmēr ir viegls uzdevums. Iespējams, esat mēģinājis visu, lai atrastu vietni, kurā ir dati, kurus vēlaties, bet nevarēja lejupielādēt vai kopēt un ielīmēt tā saturu. Tomēr nepadodies! Ir daži uzlaboti veidi, kā iegūt datus formātā, kas piemērots turpmākām manipulācijām:

  • Jūs varat iegūt datus no tīmekļa API (lietojumprogrammu saskarnes). Daudzas tīmekļa lietojumprogrammas, piemēram, Facebook un Twitter, nodrošina saskarnes, kas ļauj viegli piekļūt saviem datiem. Izmantojot šādas saskarnes, ir diezgan viegli iegūt komerciālos un pat valdības datus.
  • Jūs varat arī iegūt datus no PDF failiem. Tomēr tas var nebūt viegli, jo PDF formāts ir piemērots printeriem. Pastāv iespēja, ka, lejupielādējot no PDF, jūs zaudēsit vajadzīgo datu struktūru.
  • Ir uzlabots veids, kā iegūt web datus - datu iegūšana, izmantojot tīmekļa vietni saturs skrāpis .

Kāpēc izmantot vietnes satura skrāpi?

Ņemot vērā tiešsaistes pieejamā satura mainīgo raksturu, kā arī tīmekļa platformu sarežģītību, ir daudz lielisku iemeslu, kāpēc jums vajadzētu apsvērt vietnes skrāpja izmantošanu, lai iegūtu nepieciešamo informāciju. Šeit ir īss pārskats par šiem iemesliem:

  • Vietnes noņemšana no abām vietām bez skavām

Slīpuma ierobežošana ir aspekts, kas jāņem vērā, izvēloties datu iegūšanas metodi no tīkla. Praksē tas nozīmē ierobežot apmeklētāju skaitu, kad apmeklētājs var piekļūt vietnei, neuzskatot to par DDoS (izplatīta pakalpojuma atteikšana. ) uzbrukums. Ja vēlaties iegūt vislabāko no datu iegūšanas pieredzes, izmantojiet atbilstošu tīmekļa satura skrāpi . Lielākā daļa vietņu neaizsargā savu saturu no skreperiem, lai jūs varētu saņemt nepieciešamo informāciju bez jebkādām problēmām.

  • Palikt anonīmi, kamēr tiek nokasītas

Ja vēlaties privāti iegūt datus no tīmeklī, vislabākais veids, kā to izdarīt, ir tīmekļa nokasīšana.Web satura skrāpis ļauj jums veikt vienkāršus HTTP pieprasījumus, neveicot reģistrēšanu. Neatkarīgi no jūsu sīkfailiem un IP adreses, nekas cits, kas var novest pie jūsu vietnes administratora.

  • Rasmošana izpaužas jums datus, kas ir viegli pieejami

Rasmošana nav raķešu zinātne. Nav nepieciešams sazināties ar kādu no organizācijām vai gaidīt vietni, lai atvērtu API. Vienkārši noskaidrojiet dažus pamata piekļuves modeļus, un jūsu tīmekļa satura skrāpis darīs visu atlikušo darbu.

Jūs varat izmantot tīmekļa skrāpjus , lai iegūtu gandrīz visu veidu datus no gandrīz jebkuras vietnes. Tādēļ tas ir labākais veids, kā iegūt datus no tīmekli salīdzinājumā ar citiem datu iegūšanas paņēmieniem. Nākamreiz, kad vēlaties iegūt jebkādus datus no tīmekļa, izmantojiet tīmekļa satura skrāpi, un jūsu darbs būs daudz vienkāršāks un interesants nekā jebkad agrāk Source .

December 22, 2017