Back to Question Center
0

Samazinātās datu kopas izskaidrošana

1 answers:

WebHarvy ir populāra datu nokasīšanas programmatūra. Tas automātiski iegūst datus no dažādām tīmekļa lapām un saglabā saturu vēlamā formātā. Izmantojot WebHarvy, varat nokopēt datus no tehnoloģiju vietnēm, žurnāliem, ziņu vietnēm, ceļojumu portāliem un e-komercijas vietnēm. WebHarvy piedāvā daudzas uzlabotas funkcijas, kas ļauj viegli apkopot datus no sarežģītām vietnēm. Tālāk ir aprakstītas dažas no vispazīstamākajām iezīmēm.

1. WebHarvy skrambām attēli un videoklipi:

Izmantojot WebHarvy, jūs varat viegli iegūt datus no iecienītākajiem attēliem un videoklipiem. Šis rīks vispirms nosaka attēla raksturu un skrāpējot to atbilstoši jūsu prasībām. Tā galvenokārt skrāp informāciju no PNG un JPG failiem, bet jūs varat arī iegūt datus no PDF dokumentiem.

2. WebHarvy organizē jūsu tīmekļa saturu:

Vēl viena atšķirīga WebHarvy iezīme ir tā, ka tā organizē jūsu tīmekļa saturu un palīdz jums tūlīt to publicēt. Jums vienkārši ir jākonfigurē dažas veidnes, un WebHarvy lejupielādēs saturu cietajā diskā, lai to izmantotu bezsaistē. WebHarvy ir piemērots cilvēkiem, kuriem nav programmēšanas iemaņu un vēlas veidot viņu uzņēmējdarbību.

3. Spēcīgs tīmekļa rāpītājs:

Atšķirībā no citiem parastajiem datu nokasīšanas rīkiem, WebHarvy pārmeklē jūsu tīmekļa lapas un palīdz uzlabot jūsu tīmekļa vietnes meklētājprogrammu klasifikāciju.Ar šo rīku varat arī izveidot tiešsaistes rezervācijas veidlapas un meklētājprogrammu veidlapas. Turklāt WebHarvy meklēs jums atbilstošus atslēgvārdus un nokopēs savus datus, netraucējot īstermiņa un īstermiņa asiņu atslēgvārdus.

4. WebHarvy iegūst datus no dinamiskām vietnēm:

Lielākā daļa tīmekļa skrāpju nevar iegūt datus no dinamiskām tīmekļa vietnēm un izlaidēs daudz kļūdas. Bet WebHarvy novērš visas kļūdas un pareizrakstības kļūdas no produkcijas. Tā savāc datus no AJAX vietnēm un lejupielādē to tieši cietajā diskā.

5. WebHarvy eksportē datus dažādos formātos:

Izmantojot WebHarvy, jūs varat eksportēt datus uz Excel, CSV, XML, JSON, SQL Server, Oracle, MySQL un OleDB. Turklāt šis rīks var eksportēt datus uz Excel 2003 un Excel 2007. Dati tiks automātiski saglabāti vēlamā formātā.

6. WebHarvy nodrošina aizsardzību pret surogātpastu:

Izmantojot WebHarvy, jūs varat nodrošināt savu drošību un privātumu internetā. Šis rīks neapstrādā datus no ļaunprātīgām tīmekļa vietnēm un nodrošina pilnīgu aizsardzību pret surogātpastu saviem lietotājiem.

7. Plānojiet Web tīrīšanas sesijas:

Izmantojot WebHarvy, jūs varat ieplānot tīmekļa nokasīšanu sesijas un izlemt, cik daudz lapu vēlaties nokasīt stundā. Šis rīks 30 minūtēs var nokaļināt līdz 10 000 tīmekļa lapu un katru dienu var veikt simtiem tīmekļa nokasīšanas projektu.

8. Dziļa integrācija ar tās API:

Šim tīmekļa skenēšanas rīksi ir atvērta API, kas palīdz viegli izveidot un modificēt tīmekļa skrāpšanas projektus. Jūs varat pielāgot savus iestatījumus un var iegūt datus, izmantojot vienu API vai vairākas API.

9. WebHarvy atklāj dublikātu datus:

Izmantojot WebHarvy, jūs varat noteikt dublējošu saturu un uzreiz atbrīvoties no tā.Ir svarīgi, lai tīmekļa pārzinis publicētu kvalitatīvu saturu, lai uzlabotu meklētājprogrammu klasifikāciju. WebHarvy ir automatizēts rīks, kas nosaka dublējošos datus un novērš to uzreiz, padarot darbu vieglāk.

10. WebHarvy - SEO draudzīgs rīks:

Izmantojot WebHarvy, jūs varat nokopēt datus no meta tagiem, attēliem, iekšējām un ārējām saitēm un tagu atribūtus. Tas ir SEO draudzīgs rīks, kas palīdz uzlabot jūsu vietnes meklētājprogrammu klasifikāciju Source .

December 22, 2017