Back to Question Center
0

Semalt: Kādas ir labākās programmēšanas valodas, lai nokopētu vietni?

1 answers:

Web nokasīšana, ko dēvē arī par datu ieguvi un interneta vākšanu, ir ieguves metode dati no dažādām vietnēm. Tīklu noņemšanas programmatūra piekļūst internetam vai nu caur tīmekļa pārlūku, vai arī izmantojot hiperteksta pārsūtīšanas protokolu. Tīkla nokopēšana parasti tiek īstenota, izmantojot automatizētus robotprogrammatūras vai tīmekļa rāpuļprogrammas. Tās pārvietojas pa dažādām tīmekļa lapām, vāc datus un izvelk to atbilstoši lietotāju prasībām. Tīmekļa lapas saturs tiek analizēts, pārveidots un meklēts, bet dati tiek kopēti uz izklājlapām, kad tās ir pilnībā apstrādātas saskaņā ar instrukcijām.

Mājas lapa tiek veidota ar teksta zīmēm, piemēram, HTML, Python un XHTML. Tas satur daudz informācijas un ir paredzēts cilvēkiem, nevis tīmekļa nokasīšanas robotiem. Tomēr dažādi skrāpšanas rīki spēj lasīt šīs lapas, piemēram, cilvēkus, un iegūt noderīgu informāciju CSV vai JSON formātos.

Vai Python ir labākā tīmekļa nokasīšanas valoda?

Python būtībā ir programmēšanas valoda, kas piedāvā "korpusu", lai nokopētu datus vienkāršā teksta veidā. Tas palīdz lietotājiem iegūt informāciju no dažādām tīmekļa lapām. Python ir noderīgs, ja digitālie tirgotāji vai programmētāji nolemj manuāli nokasīt datus. Izmantojot šo valodu, mēs varam viegli ievadīt koda līniju un redzēt, kā dati tiek nokasīti. Tomēr Python nav labākā tīmekļa nokasīšanas valoda.

Pitonam ir simtiem noderīgu iespēju, kas ir paredzēti, lai ietaupītu mūsu laiku. Piemēram, tas ir slavens starp akadēmiskajiem un datu izpētes ekspertiem. Python ļauj mums viegli meklēt noderīgus datus un akadēmiskos rakstus tiešsaistē. Bet, kad runa ir par tīmekļa nokasīšanu, Python nav tik efektīvs kā C + + un PHP. Python ir vislabāk pazīstams ar tā iebūvēto atbalstu un saglabā datus kopīgos formātos, piemēram, JSON un CSV.

Labākās tīmekļa skrāpējamās programmēšanas valodas:

Tagad ir skaidrs, ka Python nav labākā tīmekļa nokasīšanas valoda. Tā vietā daudzi programmētāji un datu zinātnieki dod priekšroku C ++, Node. js un PHP virs Python.

mezgls. js:

Ir labi, nokasot un pārmeklējot dažādas vietnes. Mezgls. js ir piemērots dinamiskām tīmekļa vietnēm un nodrošina izplatītu indeksēšanu internetā. Šī valoda ir noderīga, lai noķertu datus gan no pamata, gan no uzlabotām vietnēm.

C ++:

C + + piedāvā lielisku veiktspēju un ir rentabla. Šī valoda ir daudz labāka par Python un nodrošina kvalitatīvus rezultātus. Tomēr tas nav ieteicams uzņēmumiem, jo ​​ir sarežģīti kodi.

PHP:

PHP ir labākā valoda tīmekļa nokasīšanai. Atšķirībā no Python un C + +, PHP nerada problēmas, veicot uzdevumu plānošanu un satura noņemšanu no dažādām vietnēm. Tas ir kā visaptverošs risinājums un lielākā daļa tīmekļa pārmeklēšanas un datu iegūšanas projektu tiek apstrādāti internetā. Importēt. io un Kimono Labs ir divi spēcīgi datu noņemšanas rīki , kuru pamatā ir PHP. Viņiem ir lieliskas iespējas un vienu stundu vai divas reizes var nokasīt lielu skaitu tīmekļa lapu. Diemžēl skaista zupa un skrāpis (kas balstās uz Python) nesniedz nekādu atbalstu, jo PHP datu izguves rīki.

Tagad ir skaidrs, ka visām programmēšanas valodām ir savas priekšrocības un trūkumi. PHP tomēr ir daudz labāks par Python un ir labākā tīmekļa nokasīšanas valoda. Tas nodrošina lietotājiem labākas iespējas un viegli var rīkoties ar liela izmēra projektiem Source .

December 22, 2017