Back to Question Center
0

Semalta paskaidrots Web scraper saišu atlasītājs

1 answers:

Tīmekļa meklētājiem ir jābrauc pa tīmekļa vietnēm un jānorāda precīza informācija, ko viņi vēlas iegūt. Tas ir ļoti efektīvs tiešsaistes process, kas dod lietotājiem iespēju iegūt vairākas lapas, kurās tiek izmantots JavaScript JavaScript. Lietotāji var instalēt šo īpašo skrāpšanas rīku ļoti viegli, neizmantojot nekādas uzlabotas tehniskās prasmes. Web skreperis var palīdzēt viņiem apkopot visu nepieciešamo informāciju ātri un viegli. Tas ir vislabākais bezmaksas tīmekļa nokasīšanas rīks Chrome paplašinājumu rīks, kas speciāli izstrādāts iesācējiem, kuri vēlas iegūt datus no vietnes, nenorādot profesionālu.

Dažādu datu tīrīšana pa tīmekli

Katru reizi, kad tīmekļa skrāpis atver jaunu lapu no interneta, lietotājiem ir jāizraisa daži elementi. Pēc plāna izstrādes lietotājiem jāizstrādā selektori. Tie ir elementi mērķa vietnē, kurā ir noteikti dati. Lietotāji var pievienot, rediģēt vai dzēst atlasītājus, izmantojot paneli. Lietotāji var izmantot šo datu noņemšanas rīku, lai apkopotu dažāda veida datus, piemēram, saturu, tabulas, attēlus, tālruņu numurus, cenas un daudz ko citu. Pēc nepieciešamās informācijas apkopošanas lietotāji var kopēt rezultātus kā TSV uz starpliktuvi un saglabāt tos mapēs vai eksportēt rezultātus uz Google dokumentiem kā Excel izklājlapu.

Navigācija, izmantojot vairākus līmeņus

Izmantojot šo ekstrakcijas rīku, tīmekļa meklētāji var virzīties starp dažādām kategorijām un apakškategorijām un viegli atlasīt saišu tekstus. Piemēram, viņi var izvēlēties divus saišu atlasītājus: vienu galvenajām kategorijām un otru - apakškategorijām. Tādā veidā ir iespējams pārvietoties pa dažādām tīmekļa lapām un iegūt URL.

Kā rīkoties ar pagination

Šodien daudziem e-veikaliem un mazumtirgotājiem viņu mājas lapās ir vairākas kategorijas. Lietotājiem ir jāizlemj, kuru kategoriju viņi vēlas izmantot. Katrai grupai ir produktu saraksts kopā ar pagināžu saitēm. Turklāt lietotājiem ir jāatceras, ka ir dažas lapas, kas ir pieejamas tikai no lapošanas lapām, nevis no noteiktas kategorijas. Viņiem vienkārši jāsāk, izveidojot vietnes karti (plānu) un sāciet izņemt priekšmetus. Lai to izdarītu, tiem ir jāizveido vēl viens saišu atlasītājs, lai izvēlētos lappuses saites. Lietotājiem ir jāpatur prātā, ka tad, kad tīmekļa skrāpis atver noteiktu kategoriju, tas var iegūt tikai preces no šīs konkrētās lapas. Tad var izmantot dažādas iespējamās lappuses saites. Šīs saites var atrast vairāk saistītu datu, kā arī vairāk lappušu saites lietotājiem.

Šim ekstrakcijas rīkam ir dažas lieliskas iespējas, un tas var palīdzēt tīmekļa meklētājiem apkopot vēlamos rezultātus, lai tos vēlāk analizētu. Tas ir vienkāršs līdzeklis, kas neprasa nekādu kodēšanu, un lietotājiem nav nepieciešamas progresīvas datorprogrammu iemaņas. Tas ir labākais bezmaksas tīmekļa pārlūkošanas Chrome paplašinājums tiem, kas nav programmētāji, kuri vēlas iegūt datus no vietnes, nenodarbinot web skrāpi profesionālu. Viņiem vienkārši ir jāizmanto Google Chrome pārlūks, lai to instalētu Source .

December 22, 2017