Back to Question Center
0

Semalt: Dinamiskās tīmekļa vietņu noņemšana ar pārlūka Chrome paplašinājumu

1 answers:

Web skrāpis ir Google Chrome pārlūka spraudnis, kas izveidots, lai iegūtu datus no vietnēm un tīmekļa lapām. Izmantojot hroma pagarinājumu tīmekļa skrāpi , varat izveidot vietnes karti par to, kā noņemt tīmekļa lapu vai vietni.Izmantojot vietnes karti, tīmekļa skrāpis pāriet uz tīmekļa lapu un skrāp visus attiecīgos datus, kā norādīts.

Web skrāpja Chrome spraudņa priekšrocības

Dati, kas iegūti, izmantojot hroma paplašinājuma tīmekļa skrāpi, tiek eksportēti kā komatu atdalītas vērtības (CSV) fails. Web skrāpis ir punktu un noklikšķiniet skrāpis spraudnis, ko var izmantot ikviens. Tādējādi jūs varat ietaupīt gan savu naudu, gan laiku un tajā pašā laikā iegūt vērtīgu informāciju visā tīmeklī.

Tīmeklī ir daudz noderīgu un vērtīgu datu. Tomēr vienmēr ir grūti iegūt datus lietojamā un lasāmā formātā. Tieši tāpēc jums ir nepieciešams hroma paplašinājuma tīmekļa skrāpis. Publiskos ierakstus, direktorijus, konkurētspējīgu inventarizāciju un lietotāju atsauksmes var pārvērst par vērtīgiem datiem. Izmantojot tīmekļa skrāpi, visus šos datus var ērti nokasīt un saglabāt.

Biežāk sastopamās problēmas, kas ietekmē tīmekļa skrēperus

  • Neizraudzīta kļūda: sintakses kļūda
  • Noklikšķiniet uz pogas
  • Problēma noapaļot lapu
  • Nepilns URL uznirstošās saites

Web skrāpis: Problēmu risinātājs

Web skrāpis ir augstas kvalitātes un viegli lietojama skrāpēšanas programmatūra. Lai iegūtu datus no tīmekļa lapām un vietnēm, jums ir jāizvēlas mērķa teksts, kamēr tīmekļa skrāpis veic atlikušo darbu. Tā kā tīmekļa pārlūks tiek automātiski izveidots mākonī, jums nav jāuztraucas par nokasīšanas kļūdām vai citiem jautājumiem.

Izmantojot tīmekļa skrāpis, nepieciešamie rezultāti tiek ātri ievadīti CSV failā. Gadījumā, ja vēlaties saglabāt datus Couch DB vai Chrome vietējā atmiņā. Nav nepieciešams paniku, jo jūs neesat programmētājs. Ja jūs varat izmantot Google Chrome pārlūku, varat izmantot hroma paplašinājuma tīmekļa skrāpi.

Ja jūsu nākamais risinājums bija nolīgt internu karaspēku, lai visu dienu izmestu datus par jums, rentabls risinājums ir tikko pieklauvēts pie jūsu durvīm. Izmantojot tīmekļa skrāpi, jums nav nepieciešams programmētājs, lai izstrādātu rezerves datu risinājumu. Viss datu izguves process tiks veikts jums. Google Chrome interneta veikalā bez maksas lejupielādējiet un instalējiet tīmekļa skrāpi.

Web skrāpja spraudņa funkcijas

Web skrāpis ir iebūvēti elementi, kas veicina jūsu skrāpšanas projektu procesu. Šeit ir galvenās iezīmes, par kurām jums jāzina:

  • Savietojams ar Chrome pārlūku

Web skrāpis ir Chrome spraudnis, kas izraksta datus atbilstoši vietnes kartei. Izmantojot šo paplašinājumu, varat iestatīt vienu vai vairākus vērtējumus vai nokopēt lielus datu kopumus, izmantojot noteiktu grafiku.

  • Eksportētie iegūtie dati kā CSV

Šis hroma spraudņu eksports nokrata datus ar komatu atdalītas vērtības. Tomēr jūs varat arī saglabāt iegūtos datus kā CouchDB vai Chrome vietējā krātuvē.

  • datu noņemšana no dinamiskajām vietnēm un lapas

tīmeklis ir pildīts ar vērtīgiem datiem. Tomēr dinamisko vietņu un lapu ielīmēšana, izmantojot AJAX un JavaScript, nav vienkārša. Ar hroma paplašinājuma tīmekļa skrāpi, datu iegūšana no dinamiskām tīmekļa lapām nedrīkst jums traucēt.

Izmantojot Web Scraper spraudni, varat izveidot vietnes karti, kas identificē mērķa tekstu tīmekļa lapā Source . Novietojiet skrāpšanas pieredzi uz citu līmeni, instalējot tīmekļa skrāpis savā Google Chrome pārlūkā!

December 22, 2017