Back to Question Center
0

Semalt: WebSundew Web tīrīšanas programmatūra. Funkcijas un sistēmas prasības īsumā

1 answers:

Web tīrīšana ietver datu vākšanu no tīmekļa vietnēm un datu nokasīšanu atbilstoši katra lietotāja prasībām. Šī sfēra pastāvīgi attīstās, un tāpēc tiek parādīti jauni programmatūras veidi. Tīmekļa apkrāpšana ir kļuvusi par visefektīvāko un vienkāršāko veidu, kā iegūt dažādu tīmekļa lapu noderīgu informāciju. WebSundew ir spēcīgs un visaptverošs tīmekļa atkritumu instruments, kas palīdz iegūt datus ar lielu ātrumu un produktivitāti. Izmantojot WebSundew, jūs varat viegli uzņemt lielu datu apjomu un pārveidot to vēlamā formātā.

WebSundew - piemērots uzņēmumiem un uzņēmumiem:

WebSundew ir piemērots uzņēmumiem (e-komercija, tiešsaistes mazumtirgotāji, nekustamā īpašuma aģentūras, IT departamenti) un programmētājiem. Viegli atlasiet mērķauditoriju, iegūstiet ražu un saglabājiet to JSON vai CSV formātos. WebSundew ir četrās dažādās versijās: Lite, Professional, Enterprise un Standard.

Jūs varat izvēlēties versiju atbilstoši jūsu prasībām un vēlmēm. Piemēram, Lite versija ir piemērota iesācējiem un ārštata darbiniekiem, un profesionālā versija lieliski piemērota lieliem uzņēmumiem. Vislabākais ir tas, ka WebSundew importēs nepieciešamos datus Excel failos un nokasīs gan attēlus, gan teksta dokumentus.

WebSundew - produktīvs un pārsteidzošs pakalpojums:

Ja jūs vērtējat augstu darba ražīgumu un zina, kā ieskaitīt naudu, bez WebSundew. Tas ir ļoti produktīvs un labi pārzina pakalpojumu, kas kopijas un ielīmē datus un skrāpējot tos atbilstoši jūsu prasībām. Jūs varat nokasīt informāciju gan no dinamiskajām, gan pamata vietnēm, negrozot kvalitāti.

Lai novērtētu tā efektivitāti, jums vienkārši nepieciešams lejupielādēt un instalēt WebSundew. Izmantojot šo tīmekļa skrāpi , varat mērķēt uz vietnes metaaprakstiem, meta nosaukumiem un atslēgvārdiem, acumirklī.

WebSundew apstrādā jebkuru tīmekļa saturu bez skriptiem:

WebSundew ir vienīgais rīks, kas var apstrādāt tīmekļa saturu bez skriptiem. Šis rīks ir lieliski piemērots neprogrammētājiem un ne-koderiem, un jums nav nepieciešamas nekādas programmēšanas iemaņas, lai gūtu labumu no tā. Tā vietā WebSundew palīdz jums, izmantojot veidnes izveidi, bez koda virknes un vienkārši ekstrakti HTML dokumentus. Rezultāti tiek saglabāti CSV, XML un izklājlapas formātos. Uzņēmumi, piemēram, finanšu un banku departamenti, nekustamā īpašuma aģentūras un mazumtirdzniecības uzņēmumi, var gūt labumu no šī datu nokasīšanas instrumenta.

Sistēmas prasības:

Kā WebSundew lietotājam jums vajadzētu būt kādai no šīm sistēmām:

  • 1. Operētājsistēmas prasības: Windows 7 / Vista / XP / 2000
  • 2. RAM: 512 MB
  • 3. Procesors (CPU): Athlon 1000 MHz vai Pentium III

WebSundew lietotājam draudzīgs interfeiss:

WebSundew vislabāk pazīstams ar lietotājam draudzīgu saskarni, kas palīdz jums lejupielādēt kvalitatīvus attēlus savam sistēma. Tas var viegli apstrādāt Web 2. 0 vietnes un iegūt informāciju no vietējiem HTML avotiem. Lejupielādējiet savu bezmaksas versiju un izmēģiniet WebSundew 15 dienu laikā, lai pārliecinātos par tā kvalitāti. Pēc izmēģinājuma perioda beigām jums nebūs iespējams izmantot WebSundew, tāpēc jums būs jāpērk tā Premium versija.Jūs varat nokasīt līdz 100 vietnēm ar izmēģinājuma versiju, pēc tam programmatūra pārtrauc darbu un pieprasa maksāt kaut ko no $ 20 līdz $ 70. Īsi sakot, WebSundew ir lielisks datu nosūcējs un tīmekļa rāpuļprogramma Source .

December 22, 2017