Back to Question Center
0

Labākie rīki lielu datu tīrīšanai - Semalt konsultācijas

1 answers:

Ir dažādi veidi, kā iegūt datus no interneta. Daži rīki ir domāti hobijiem, bet citi ir piemēroti uzņēmumiem un zīmoliem. Ja vēlaties iegūt datus no privātiem emuāriem vai e-komercijas vietnēm, jums vajadzētu izmantot šādus rīkus, kas sola kvalitatīvus rezultātus.

1. Outwit Hub:

Outwit Hub ir Firefox paplašinājums. Tas ir viens no slavenākajiem instrumentiem lielu datu nokasīšanai un vizualizēšanai no interneta. Kad instalēta un aktivizēta, Outwit Hub sniegs lieliskas tīmekļa nokasīšanas iespējas jūsu tīmekļa pārlūkprogrammai. Tas ir vislabāk pazīstams ar datu atpazīšanas funkcijām un neprasa programmēšanas prasmes, lai jūsu darbs tiktu veikts. Jūs varat izmantot Outwit Hub gan privātajām tīmekļa vietnēm, gan dinamiskās tīmekļa lapās. Šī bezmaksas programma ir piemērota jauniem uzņēmumiem un vidējiem uzņēmumiem.

2. Importēt. io:

Importēšana. io ir laba alternatīva Kimono Labs. Tas ir visaptverošs un spēcīgs pakalpojums lielu datu vizualizēšanai un nokasīšanai dažu minūšu laikā. Ar importu. io, varat iestatīt vietņu kartes un nokopēt lielu skaitu tīmekļa lapu. Tam ir lieliskas dinamiskās datu ieguves iespējas un rokturi AJAX un JavaScript failiem. Turklāt importēt. io izraksta informāciju no PDF failiem un attēliem, negrozot kvalitāti.

3. Spinn3r:

Tā ir lieliska izvēle, lai nokasītu visas vietnes, emuārus, sociālo mediju vietnes un RSS plūsmas. Ar Spinn3r varat ērti indeksēt un pārmeklēt jūsu vietni. Tas izmanto firehose API un dod jums iespēju filtrēt datus viegli. Šīs programmas vislabākā daļa ir tāda, ka tā skrāp jūsu datus, izmantojot konkrētus atslēgvārdus, un palīdz izārstēt neatbilstošu tīmekļa saturu.

4. FMiner:

Tas ir visaptverošs instruments lielu datu nokasīšanai un vizualizēšanai internetā. Fminer ir labākā tīmekļa skalošanas programma, kas apvieno visaugstākās iezīmes un viegli veic dažu datu iegūšanas projektus. Ja esat izveidojis emuāru un vēlaties paplašināt savu biznesu, jums vajadzētu izmantot Fminer , nokasīt datus no iespējami daudzām tīmekļa lapām. Tas var viegli rīkoties ar projektiem, kas prasa daudzslāņu pārmeklēšanu un starpniekserveru sarakstus.

5. Dexi. io:

Šis rīks ir piemērots dinamiskām tīmekļa vietnēm un datiem par skrambām, neapdraudot kvalitāti. Dexi. Io ir viens no labākajiem un vienkāršākajiem pakalpojumiem, kas paredzēti lielu datu nokasīšanai un vizualizēšanai. Šis rīks ļauj mums iestatīt rāpuļprogrammas un izgūt datus reāllaikā. Tas ir vislabāk pazīstams ar lietotājam draudzīgu saskarni, un dati tiek saglabāti tieši lodziņā. neto vai Google disku. Varat arī eksportēt savus datus uz CSV un JSON failiem.

6. ParseHub:

Parsehub ir visaptveroša un noderīga tīmekļa nokopēšanas programma, kas iegūst datus no sarežģītām vietnēm, kurās izmanto JavaScript, AJAX, sīkfailus un novirzīšanas. Šis rīks ir aprīkots ar mašīnu mācību tehnoloģiju un viegli nolasa un analizē jūsu tīmekļa dokumentus. ParseHub ir piemērots Linux, Mac un Windows lietotājiem, un vienlaikus var apstrādāt līdz desmit projektiem. Tās bezmaksas versija ir piemērota maziem un vidējiem uzņēmumiem, un tā maksā versija ir piemērota vislabākajiem zīmoliem un uzņēmumiem. Jūs varat viegli eksportēt iegūtos datus CSV, Excel un HTML formātos Source .

December 22, 2017