Back to Question Center
0

Semtal daļas akcīzes līdzekļi, kas jums jāzina

1 answers:

Skrāpju programma automātiski izraksta datus vai saturu no dažādām tīmekļa lapām. Tā var viegli nolasīt HTML dokumentus, PDF failus un teksta dokumentus, kā arī iztīrīt noderīgu un nozīmīgu informāciju atbilstoši mūsu prasībām. Izstrādātāji izmanto skrāpi programmas, lai veiktu dažādus uzdevumus. Tās galvenokārt vērstas uz dinamiskām vietnēm un sociālo mediju vietnēm, lai iegūtu noderīgu informāciju un pārvērstu to lasāmā formātā. Internets ir no simtiem līdz tūkstošiem skrāpšanas programmu, un visiem tiem ir atšķirīgas iezīmes un īpašības.

Šeit mēs esam apsprieduši visvairāk apbrīnojamo īpašības jūsu skrāpis programma būtu jābūt.

1. Izvilkiet datus dažādos pavedienos:

Pārliecinieties, vai izvēlēta programma var iegūt informāciju dažādos pavedienos un vienā un tajā pašā laikā var veikt vairākus uzdevumus. Importēt. io un Kimono Labs ir divi nokasīšanas pakalpojumi, kurus izmanto, lai indeksētu tīmekļa lapas un ražas datus. Viņi darbojas ar vairākiem pavedieniem un padarīs jūsu pārlūkošanas pieredzi nesalīdzināmu. Jūs varat nokopēt datus no līdz 30 lapām un ietaupīt laiku un enerģiju. Ja jūsu programma nodrošina izcilu veiktspēju, varat izvēlēties, lai tas nokrāsotu vēlamos datus.

2. Strauji ielādējiet tīmekļa lapas:

Tas ir viens no visbiežāk raksturīgajām īpašībām, kādas jūsu skapera programmai vajadzētu būt. Ja tas ielādē jūsu tīmekļa lapas ar strauji ātrumu, jums tas ir jāizvēlas uzreiz. ParseHub ir noderīgs uzkrāšanas pakalpojums, kas iegūst informāciju no dažādām vietnēm un rada lietotājiem kvalitatīvus rezultātus. Tas arī rada asinhronus pieprasījumus, piemēram, AJAX, un atvieglo jūsu darbu. Šāda programma ir noderīga uzņēmumiem un programmētājiem. Jūs varat izņemt saturu no dažādiem HTML dokumentiem un PDF failiem, kā arī mērķēt vairākus attēlus un video failus.

3. Iegūstiet informāciju no sociālās mediju vietnēm:

Ir viegli apkopot un nokopēt datus no dinamiskām vietnēm, ziņu vietnēm un ceļojumu portāliem. Bet, ja jūsu skapera programma var iegūt un iegūt informāciju no Facebook, LinkedIn un Twitter, jums tas jāmēģina. Easy Web Extract ir spēcīgs skrāpis, kas ļauj iesācēju lietotājiem viegli un ērti apkopot informāciju no sociālo mediju tīkliem. Tā var arī rīkoties ar dažādām Facebook kopienām un skrāpējumiem nozīmīgus datus no LinkedIn saviem lietotājiem.

4. Automatizē projektus jebkurā laikā:

Laba skrāpju programma automatizē lietotāju projektus un taupa laiku un enerģiju. Octoparse ir lieliska iespēja programmētājiem un uzņēmumiem. Jūs varat ieplānot savus datu ieguves projektus vai arī ļauj šim pakalpojumam izpildīt uzdevumus tīmekļa uzdevumu paši. Tas ir saderīgs ar gandrīz visām tīmekļa pārlūkprogrammām un operētājsistēmām, tostarp Windows, Linux un Mac.

5. Eksportēt datus uz jebkuru formātu:

Izmantojot IWebTool Link Extractor un Link Extractor, jūs varat ne tikai iegūt nepieciešamos datus, bet arī eksportēt to uz jūsu iecienītāko formātu. Tas galvenokārt atbalsta CSV, XML, Access, HTML, SQL Server un MySQL, un nodrošina precīzus un ticamus rezultātus. Ar ODBC savienojumu mēs varam izdarīt rezultātus jebkura veida datubāzes galamērķim. Tas ir piemērots maziem un vidējiem uzņēmumiem un skrāpējumiem lielu skaitu tīmekļa lapu vienlaikus Source .

December 22, 2017