Back to Question Center
0

Semalt skaidro, kāpēc Mozenda tiek uzskatīts par vienu no labākajiem datu nokasīšanas rīkiem

1 answers:

Datu nokaušana ir datu vākšana no konkrēta domēna, lai to organizētu parsable formāti, piemēram, XML, CSV vai TSV. Šis process atšķiras no datu iegūšanas, jo ekstrakcija parasti tiek veikta, vācot datus no vairākiem domēniem.

Pieprasījums pēc datu nokrāpšanas pakalpojumiem krasi pieaug, jo tam ir daudzas priekšrocības. Tieši tāpēc ir izstrādāti daudzi rīki, lai iegūtu jebkādu informāciju no tīmekli. Diemžēl lielākā daļa instrumentu nav perfekti un tiem ir daudz trūkumu. Tomēr ir rīks ar vairāk labāku funkciju, un tas ir Mozenda.

Datu nokasīšanas priekšrocības

Mozenda var apkopot organizāciju un privātpersonu kontaktinformāciju. Kontaktinformācijas noņemšana ir nepieciešama pārdošanas organizēšanas un mārketinga pakalpojumu sniedzējiem visā pasaulē. Izstrādājot tīmekļa skrīningu tehnoloģiju, ir ļoti viegli meklēt cilvēkus un organizācijas, lai piedāvātu jūsu pakalpojumus un produktus.

Viegla piekļuve jebkurai kontaktinformācijai ir atvieglojusi adresātu sarakstu, e-pasta sarakstu un pat zvanu sarakstu sastādīšanu. Papildus iepriekšminētajam pabalstam pastāv arī citi iemesli, kāpēc informācija regulāri jātraķē:

1. Konkurētspējīga izpēte: Uzņēmumi iegūst datus dažādos konkurences apstākļos. Piemēram, uzņēmumi varētu vēlēties uzzināt cenas, ko konkurenti piedāvā noteiktiem produktiem un pakalpojumiem.

2. Ģeogrāfiskā mērķauditorijas atlase un grupēšana: Dati tiek nokasīti pareizi profilēšanai. Tas ļauj uzņēmumiem izvietot uz atrašanās vietu balstītas mārketinga kampaņas un tādējādi palielināt mārketinga pasākumu efektivitāti. Piemēram, uzņēmums, kas vada spa Deitonā, Ohaio, drīkst tikai nosūtīt tirdzniecības ziņojumus Deitonas iedzīvotājiem. To nosūtīšana Cincinnati iedzīvotājiem nebūs efektīva, jo nav ticams, ka kāds ceļos tik tālu, lai saņemtu dažus spa pakalpojumus.

3. Mārketinga kampaņas: Kā minēts iepriekš, jums ir nepieciešama piekļuve informācijai, lai izveidotu mērķauditorijas datubāzi.

4. Katalogu izveide: Piemēram, ja uzņēmumam jākontrolē advokāta pakalpojumi, viņam jākontrolē juristu katalogi, lai iegūtu dažu advokātu kontaktus vienā un tajā pašā pilsētā.

5. Indivīdu un uzņēmumu organizāciju novērtēšana: Ja meklējat biznesa partneri vai pakalpojumu sniedzēju, datu iegūšana palīdz uzņēmumam novērtēt savus potenciālos partnerus. Ja jūs varat iegūt informāciju par uzņēmumu vai personu, tad jūs varat to novērtēt in absentia.

Kāpēc Mozenda

Mozenda programmatūra var periodiski vai pēc pieprasījuma iegūt nepieciešamos datus. Tā ir izstrādāta tā, lai lietotāji varētu ļoti ātri apgūt web skrāpšanas prasmes. Mozenda izmanto pārlūka atveidošanas tehnoloģiju, kas to atdarina īstu cilvēku lietotāju.

Lietotāja atdarināšanas priekšrocības ir šādas:

  • Programmatūra var viegli apstrādāt JavaScript un Ajax
  • Tas var viegli pārvietoties pa dziļām tīmekļa lapām
  • Tas ielādē un virza lapas tāpat kā pārlūks.

Papildus iespējai atdarināt lietotājus, Mozendai ir liels 24/7 tehniskais atbalsts, un tā paketē ir iekļauti daži īss apmācības video lietotājiem. lai uzzinātu, kā pareizi lietot rīku. Īsais apmācības video ir:

  • Kā uzņemt tekstu. Tas aizņem tikai 43 sekundes
  • Kā ielādēt nākamo rezultātu lapu. Tas aizņem minūti un 58 sekundes
  • Kā regulāri ieplānot programmu. Minētais ilgums ir minūte un 8 sekundes
  • Kā apvienot datus no diviem laukiem. Tas aizņem tikai 1 minūti un 16 sekundes

Nobeigumā, lai gan Mozendai ir daudzas funkcijas, vissvarīgākais iemesls, kādēļ jums vajadzētu izmēģināt, ir tā spēja sadrupināt dinamiskas vietnes Source .

December 22, 2017