Back to Question Center
0

Kādi ir galvenie faktori, kas tiek ņemti vērā, izmantojot Amazon klasifikācijas algoritmu?

1 answers:

Ja jūs izmantojat savu e-komercijas uzņēmējdarbību Amazon, jums jau jābūt iepazinušai ar sākotnējo jēdzienu Search Engine Optimization (SEO). Tas var šķist neuzmanīgs, bet katrs lielākais meklētājprogrammu (piemēram, pats Google, kā arī Yahoo, Bing uc). ) ir sava ranga algoritms. Tomēr pārāk daudzi tiešsaistes uzņēmēji, kas to pārdod, joprojām nezina par Amazones ranga algoritma eksistenci. Tāpēc turpmāk es rādīšu galvenos faktorus, pēc kuriem Amazon ranking algoritms ir derības, kuru pamatā ir produktu sarakstu optimizācijas galvenie elementi pēc sadaļām.Tādā veidā jūs sapratīsit, kā izveidot produkta lapas kvalitatīvu saturu. Galu galā, lai atrastu savus produktu piedāvājumus Amazones meklējumu augšdaļā, kas ir iekļauta starp vislabāk pārdotajiem priekšmetiem.

On-Page SEO Factors for Amazon Ranking Algoritms

Šeit ir pamata faktori, kas atrodami jūsu produktu lapā, kas nosaka jūsu Amazon meklēšanas klasifikāciju. Zinot tos visus, jūs varēsit precīzi saprast, kas ir jādara, veicot produktu sarakstu optimizāciju, lai sasniegtu maksimālo pārdošanas efektivitāti, un jūsu redzamība tiešsaistē uzlabojās līdz pilnīgi jaunajai pakāpei.

Produkta nosaukums

Jūsu produkta nosaukums ir pirmais jūsu Amazon produktu lapas sadaļojums, kam ir liela nozīme SEO veikšanai tur. Līdzīgi kā ar standarta meklētājprogrammām, Amazon klasifikācijas algoritms lielā mērā ietekmē galvenā nosaukuma tagu. Tādā veidā jums ir pieejami līdz pat 500 rakstzīmēm, lai izmantotu savus vislabāk precīzi atlasītos atslēgvārdus un galvenās meklēšanas iespējas, lai maksimāli palielinātu meklēšanu tiešsaistē tiešsaistē.

Bullet Points

Tas ir nākamais produkta lapas sadaļa, kas atrodas tieši zem produkta nosaukuma. Lai gan nav oficiālu pierādījumu tam, lai pierādītu šo faktu, bet aizzīmju punktiem var būt liela ietekme uz jūsu reklāmguvumu progresu. Pakalpojuma kā tīra un skaidra kopsavilkums par jūsu produktu, aizzīmes punkti ir arī lieliska vieta, lai iekļautu dažus no jūsu galvenajiem mērķa atslēgvārdiem, kuru priekšmetu pārdod no labākās puses.

Produkta apraksts

Jūsu Amazon lapas pēdējā sadaļa, kas redzama apmeklētājam, ir jūsu produkta apraksts. Faktiski tā ir līmēto sarakstu plašāka versija. Vēl vairāk - saskaņā ar Amazon klasifikācijas algoritmu šī sadaļa ir tehniski nevajadzīga, vismaz tiešā lietotāja pieredzes nolūkos. Tomēr pilnīgi piepildīta produkta apraksts joprojām ir ļoti svarīgs. Protams, ja jūs vēlaties rangs labi Amazon.

Taustiņu Atslēgvārdi

Šī backend atslēgvārdu un meklēšanas vienumu sadaļa patiešām nav redzama jūsu apmeklētājiem. Bet šī sadaļa ir paredzēta, lai nodro šinātu pārējos atbilstošos atslēgvārdus - tikai klasifikācijas nolūkos. Tādā veidā, atcerieties, ka Amazon aizmugures atslēgas vārdi ir vislabākā vieta, kur ievietot visus mērķa atslēgvārdus, kas vēl nebija ievietoti jūsu produkta nosaukumā vai produkta aprakstā. MAYBE jums būs saprātīga iespēja atgriezties kādā laikā un veikt pārskatīšanu tā, ka daļa no vispiemērotākajiem backend atslēgvārdiem veiksmīgi aizvieto mazāk produktīvas tās produkta nosaukumā, aprakstā vai aizzīmju sarakstā Source .


December 22, 2017