Back to Question Center
0

Semalt: Web scraping programmatūra - vislabākie padomi

1 answers:

Vairumā tīmekļa lapu un tīmekļa vietņu dati ir pieejami tikai pārlūkprogrammā. Lielākajā daļā vietņu nespēj piedāvāt funkcijas, kurās jūs varat saglabāt savus mērķa datus savā datorā. Vienīgā iespēja, kurai vēlaties apkopot datus, ir manuāli nokopējiet mērķa datus, kas ir apgrūtinošs un laikietilpīgs uzdevums.

Tāpēc, lai pabeigtu savus projektus, jums vajag tīmekļa nokasīšanu . Tīklu noņemšana, kas pazīstama arī kā tīmekļa novākšana, ir metode, kā iegūt mērķa tekstu, izmantojot tīmekļa nokasīšanas programmatūru. Tīkla noņemšanas programmatūra izgūst datus no tīmekļa lapām un vietnēm, ar kuru iegūtā informācija tiek saglabāta tabulas formātā vai vietējā datorā.

Kāpēc oktoparse?

Web nokasīšanas apmācība palīdz starteriem iegūt informāciju no interneta un dinamiskām vietnēm. Octoparse piedāvā pamācību par to, kā jūs varat izmantot tīmekļa nokasīšanas programmatūru, lai nokopētu tīmekļa vietnes un tīmekļa lapas. Daudzos gadījumos tīmekļa nokasīšanas programmatūra ir vai nu konfigurēta, lai darbotos konkrētās vietnēs vai pielāgota pārlūkprogrammām.

Ar oktoparu, jūs varat iegūt noderīgus datus mākonī vai izmantot vietējo mašīnu. Tomēr mikroshēmu skrāpēšana tiek atbalstīta vietējām mašīnām. Aparatūras saspiešana un pielāgotas dublēšanas ir galvenās lietas, kas jāņem vērā, nokasot datus.

Octoparse ļauj tīmekļa skreperi iegūt datus trīs režīmos, kas ietver:

Wizard mode

Octoparse web nokasīšanas programmatūra ir Tiešsaistē piedāvā bezmaksas. Jūs varat izmantot programmatūras vedņa režīmu, lai nokasītu atsevišķas tīmekļa lapas, vietrāžus URL un saraksta tīmekļa lapas.

Uzlabotais režīms

Tas ir vispopulārākais tīmekļa skrāpšanas veids. Uzlabotā datu iegūšanas metode ir balstīta uz URL, tekstu sarakstu, mainīgo sarakstu un fiksētu sarakstu. Šo režīmu var izmantot, lai iegūtu gan vienas, gan vairākas tīmekļa lapas.

Viedais režīms

Ar Octoparse jūs saņemat savus datus dažu sekunžu laikā. Ja esat pārbaudījis tīmekļa nokasīšanas apmācības, jums vajadzētu būt saskārušies ar oktobra oktobra atbrīvošanu. 2 versija. Tiešsaistes viedtālrunis ar astoņpakāpju tiek piedāvāts bez maksas. Jaunizveidotā versija ļauj izgūt datus no interneta uz strukturētajām tabulām.

Lai izmantotu Octoparse viedo režīmu, ielīmējiet URL tīmekļa lapā, kuru vēlaties nokasīt. Noklikšķiniet uz pogas "Smart" un skatīties, kā lapa tiek pārvērsta par strukturētām tabulām.

Dati, kas nokasēti ar Octoparse web scraping programmatūru, tiek eksportēti uz:

API

Lai eksportētu datus, izmantojot Octoparse API, jums ir jābūt profesionālam kontam un ielādēti dati no vairāk nekā viena uzdevuma, kas darbojas mākonī. Viss, kas jums jādara, ir iegūt piekļuves pilnvaru, ievadot lietotājvārdu un paroli meklēšanas lodziņā.

CSV fails

Ar Octoparse jūs varat ātri iegūt datus no HTML tabulām un eksportēt datus komatu atdalītās vērtībās.

Datu bāze

Izkrāpēti dati var tikt eksportēti uz jūsu MySQL datu bāzi vai SqlServer.

Octoparse Advanced Features

Šī Web nokasīšanas programmatūra piedāvā bezmaksas papildu funkcijas galalietotājiem. Funkcijas ietver:

  • Proxy
  • XPath
  • Regulāra izteiksme
  • Automātiska IP rotācija
  • Izgatavošanas grafiks
  • 73)

    Octoparse ir visaugstāk novērtētā tīmekļa nokasīšanas programmatūra, kas izraksta datus no tīmekļa lapām un vietnēm. Izmantojot Octoparse, jūs varat iegūt savus datus, veicot ieguvi mākonī vai nokasīšanas vietnes ar savu vietējo mašīnu. Ielādējiet un instalējiet Octoparse savā datorā, lai nokopētu tīkla vietnes, direktorijus un darba sludinājumus Source .

December 22, 2017