Back to Question Center
0

Izmantojot Google noņemšanas rīku datu izvilkšanai - Semalt Expert

1 answers:

A web skrāpis ir automatizēts skripts, kas apkopo datus no statiskas vietnes, kas ļauj gala lietotājiem pārveidot iegūto informāciju par izmantojamu formātu. Patiešām, var atrast jebkādu informāciju, kas viņam / viņai ir nepieciešama tīmeklī. Problēma ir iegūt datus formātos, kurus var viegli manipulēt vai analizēt.

Google skrāpšanas rīks

Google Chrome skrāpja pagarinājums ir tīmekļa nokasīšanas rīks, kas darbojas Chrome pārlūkā. Izmantojot šo paplašinājumu, jums nav jāuzņem tūkstošiem asistentu, lai visu dienu kopētu un ielīmētu saturu no tīmekļa. Atlasiet mērķa tekstu un ļaujiet Chrome skrāpja paplašinājumam veikt visu pārējo.

Daudzas pilsoņu grupas strādā, lai atbildētu par savām valdībām, novēlojot to izdevumus. Chrome skrāpju pagarinājums ļauj viņiem cīnīties par pārredzamību un atbildību, vācot reālus datus par valdību darbībām. Datu kopēšana no tīmekļa, izmantojot manuālas metodes, var būt nogurdinošs uzdevums. Lai jūsu kopēšanas kampaņa būtu efektīva, savā pārlūkprogrammā instalējot šo Web skrāpja paplašinājumu .

Kā instalēt Chrome skrāpja pagarinājumu?

Google hroma skrāpja pagarinājums ir ļoti iecienīts tīmekļa nokasīšanas rīks, ko Chrome interneta veikalā piedāvā bez maksas.Lai instalētu šo skrāpis savā pārlūkprogrammā, noklikšķiniet uz opcijas Pievienot Chrome ", kas parādās Chrome pārlūka augšējā labajā stūrī. Pēc instalēšanas rīks tagad atrodas jūsu pārlūkprogrammas izvēlnes pogas.

Kā lietot Google kopēšanas rīku?

Dažas tīmekļa datu tabulas no interneta var pārsūtīt uz izklājlapām, kuras nākotnē var izmantot. Tomēr, lai iegūtu datus no statiskajām vietnēm lietojamā formātā, ir jāpieliek papildu pūles. Šajā apmācībā Amerikas Savienoto Valstu vērtspapīru un biržu komisijas (2015. gada 20.-F) tabulas tiks izmantotas, lai ilustrētu, kā Chrome paplašinājums ekstrahē datus no tīmekļa lapām un vietnēm.

Lai iegūtu datus no vietnēm, izmantojot Google tīrīšanas rīku, identificējiet tīmekļa vietni, kas tiks nodota lūžņos. Šajā gadījumā koncentrējoties uz tabulām. Atlasiet rindas, kuras vēlaties nokasīt, un noklikšķiniet uz skrāpja ikonas pārlūkprogrammas augšējā labajā stūrī un izvēlieties "Scrape similar. "

Chrome Scraper Extension nodos nokasīti dati jaunā logā. Jūsu skrāpis arī identificēs izvilkto tabulu sleju nosaukumus. Pārbaudiet izgūto informāciju, lai pārliecinātos, ka tas ir pienācīgi izvilkts. Noklikšķiniet uz "Kopēt starpliktuvē" un pēc tam atveriet Microsoft Excel. Ielīmējiet datus savā izklājlapā, noklikšķinot uz "Ctrl + V". "

Pirms izanalizējat informāciju savā izklājlapā, ievietojiet sleju galvenes to pareizajās vietās. Dzēsiet tukšās kolonnas savā Microsoft Excel, lai iegūtu reālus datus. Izmantojiet Excel summas funkciju, lai pārliecinātos, ka jūsu lapā esošo maksājumu summa ir pareiza.

Google noņemšanas rīks padara datu vākšanas uzdevumu pieejamāku un vienkāršāku. Skrāpis palielina tīmekļa datu iegūšanas precizitāti un efektivitāti, sniedzot jums vairāk iespēju pārbaudīt savas vērtības. Izmantojiet iepriekš aprakstīto rokasgrāmatu, lai nokopētu valdību tīmekļa lapas un iegūtu reālus datus pārredzamības nodrošināšanai Source .

December 22, 2017