Back to Question Center
0

Kā no paša sākuma rast produktus Amazon?

1 answers:

Katram iesācēju tirgotājam būtu jāzina, kā no Amazones pārdot produktus pirmajā pārdošanas dienā. Un, lai tas būtu ļoti populārs tirgū, katram pārdevējam vajadzētu pielāgoties nemitīgi attīstītajam meklēšanas algoritam (pazīstams arī kā A9). Tomēr pastāv pamata noteikumu kopums, kas ir spēkā brīdī, kad gūt labumu, it īpaši, ja esat jauns Amazon optimizācija. Tādēļ tālāk es rādīšu, kā klasificēt produktus Amazon kā profesionālu, ignorējot, vai jums jau ir bijusi zināma pieredze šajā jomā vai vispār nav. Nu, pievērsīsimies lietai vienkāršā un vienkāršā soli pa solim.

Kā novietot produktus uz Amazon

Pirmais solis: identificējiet potenciāli uzvarējušos atslēgvārdus

Lai mērķauditoriju atlasītu lielākajai daļai potenciālo tirgus auditoriju, jums vajadzētu sagatavot galveno atslēgvārdu komplektu, kas atbilst vislabākajiem atslēgvārdiem un ilgtermiņa produkta izteicieniem, kas attiecas uz jūsu vienumu vai kategoriju. Lieta ir tāda, ka jums būs jāatrod tie, kuriem ir visaugstākie meklēšanas apjomi, jo jūsu faktiskie pārdošanas rezultāti pārsvarā ir derības. Visvienkāršākais veids, kā izprast, kā rast produktus Amazon par pareizajiem atslēgvārdiem, apmeklē jūsu cilni ar Pārdevēja centrālajiem atslēgvārdiem. Tādā veidā jūs saņemsiet lielu priekšstatu par galveno atslēgvārdu sarakstu, ko plānojat nedaudz vēlāk precizēt.

Otrais posms: precizējiet savu galīgo kontrolsarakstu ar atslēgvārdiem

Kad būsiet izpratne par galvenajiem meklēšanas nosacījumiem un vispārējiem pircējiem, ir pienācis laiks precizēt galveno sarakstu. Es domāju, ka jums vajadzētu izslēgt visus ne tik daudzus sološos atslēgvārdus un ilgtermiņa asis izteiksmes, lai saglabātu tikai nepārspējamus. Šeit ir labs atslēgvārdu rīks, lai jūs varētu izmantot kickstart. Jūtieties brīvi to izmēģināt uzreiz, galvenokārt tādēļ, ka tam bija pierādīta ietekme uz manu produktu saraksta optimizāciju Amazon.

Sonar - ir bezmaksas atslēgvārdu pētniecības instruments, kas īpaši pielāgots e-komercijas pārdevējiem. Sonar var palīdzēt jums saprast, kā rast produktus Amazon, atbalstot produktu sarakstu optimizāciju ar visiem vērtīgiem atslēgvārdiem, kas jums, iespējams, būs jāieraksta. Viss, kas jums šeit nepieciešams, ir aizpildīt galveno mērķa atslēgvārdu - un automātiski iegūstiet visu nepieciešamo, lai to varētu vislabāk īstenot praksē, piemēram, aplēstajiem meklēšanas apjomiem, atslēgvārdu pamatprincipiem, pašreizējām tendencēm attiecībā uz to īsto lietojumu, ko aktīvi pircēji iegādājas Amazon, un vērtīgus atslēgvārdu ieteikumus. velk tieši no vislabākajiem pārdevējiem, kas darbojas tur.

Trešais solis: dotu piesaisti jūsu reklāmguvumu līmenim

Ņemot vērā, ka Amazon galvenajā lapā aprēķinātais vidējais reklāmguvums tiek lēsts aptuveni 13% ir jāiegūst augsts VKS jūsu produktu sarakstam, lai arī jūsu produkta meklēšanas klasifikāciju sāktu augt. Tālāk ir sniegti daži padomi, kā sākt pārveidot potenciālos klientus reālajos pircējos:

  • Izveidot pārliecinošu produkta aprakstu, kas ir bagāts ar jūsu obligātajiem atslēgvārdiem, lai klients nevarētu uzdot jautājumus lasot to.
  • Pievienojiet tikai skaidrus un skaidrus augstas kvalitātes attēlus, kā arī ilustratīvās diagrammas, videoklipus un citus vizuāla satura vizuālos līdzekļus, kas palīdzēs uzlabot produktu aprakstus. Padoms. Ideālā gadījumā jums vajadzētu atļaut tālummaiņas iespēju jūsu produktu attēlu komplektam - tas vienmēr noteikti atmaksājas.
  • Skaidri jānorāda, kas padara jūsu produktu ārkārtas. Ja iespējams, dariet visu iespējamo, lai iekļautu pēc iespējas vairāk trešo pušu produktu atsauksmes. Visbeidzot, nekad nevilcinieties vadīt grūti A / B pārbaudes procedūru, lai pārbaudītu dažādas veiktspējas opcijas un izprastu, kas jums labi darbojas, un kas, iespējams, ir jāpārstrādā vai vismaz jāatliek, lai nākotnē varētu to izmantot Source .
December 22, 2017