Back to Question Center
0

Kā spiegot par saviem konkurentiem un redzēt to Amazones pārdevēju rangu atslēgvārdiem?

1 answers:

Let's get uz punktu bez kavēšanās. Atzīstot, cik svarīgi ir vienmēr uzturēt jaunāko informāciju par jaunākajām meklēšanas tendencēm un izcilajām atslēgvārdu kombinācijām, kuras jau izmanto ikviens liela laika tiešsaistes mazumtirgotājs ar Amazones pārdevēja augstāko rangu - šeit ir trīs lietošanai pārbaudīti atslēgvārdu rīki, lai jūs varētu vadīt gludu, konkurētspējīgs pētījums. Visbeidzot, lai izmantotu Amazon vislabāko rezultātu un veiksmīgu atslēgvārdu kombinācijas jūsu veiksmīgākajiem konkurentiem. Tātad, šeit viņi ir.

  • Google atslēgvārdu plānotājs - tam jābūt pirmajam plašam atslēgvārdu analīzes rīks, kas var uzreiz sniegt jums lielu priekšstatu par visiem atbilstošajiem atslēgvārdiem un pārējās līdzīgas atslēgvārdu kombinācijas, kuras aprēķina pēc pasaules vadošā meklētājprogrammas meklēšanas apjoma. Lieta ir tāda, ka šis noklusējuma rīks var būt diezgan labs jums, pat ja jums ir nepieciešams izsekot Amazones pārdevēju rangu konkrētiem atslēgvārdiem. Protams, Google atslēgvārdu plānotājs nav tik vienkāršs kā lielākā daļa konkurētspējīgu pētniecības rīku un tiešsaistes sistēmu, kas īpaši izstrādāta, lai izsekotu Amazon pārdevēju rangu galvenajiem mērķa atslēgvārdiem. Tomēr, es joprojām izmantoju šo noklusējuma rīku, turklāt regulāri. Un tas var arī kļūt par jauku sākumpunktu savam konkurences atslēgvārdu pētījumam Amazon. Tomēr ņemiet vērā, ka, izmantojot šo bezmaksas rīku, kas pieejams visiem mums būs grūti, lai jūs varētu kļūt par veiksmīgu pārdevēju Amazon. Es domāju, ka jums būs jāizvēlas vismaz viens papildu izsekošanas rīks virs šī noklusējuma - tāpēc apsveriet šādas iespējas, lai uzraudzītu konkurenta Amazones pārdevēju rangu atslēgvārdiem, piemēram, reālam pro.

  • SpyFu - tas ir piemaksu atslēgvārdu analīzes rīks, kas īpaši izstrādāts, lai spiegotu jūsu konkurentus un gūtu labumu no saviem labākajiem atklājumiem ne tikai ar atbilstošu atslēgvārdu izpēti, bet ar jebkuru citu SEO aspektu, kuru jūs varat iedomāties (i. e. , atpakaļsaistes profils, vispārējā optimizācijas stratēģija, kā arī jebkura cita veiktspējas metrika, kas tiks izmantota jūsu labā). Un jūs varat viegli paaugstināt savu Amazon pārdevēju rangu jūsu galvenajiem mērķa atslēgvārdiem - vienkārši velkot visus nepieciešamos ilgtermiņa ieteikumus un tik vērtīgu konkurences ieskatu tieši no tuvākajiem pretiniekiem jūsu tirgus niša vai tajā pašā produktu kategorijā Amazon. Iespējams, ka SpyFu ir vienīgā sliktā lieta, ka tā pilna tauku versija ir pieejama aptuveni 30 dolāriem mēnesī. Tomēr, tā pamata bezmaksas versija bija diezgan laba man, man jāatzīst. SECockpit - vēl viens lielisks atslēgvārdu analīzes rīks, kas var palīdzēt izsekot Amazones pārdevēja rangu visiem atslēgvārdiem un ilgtermiņa meklējamo frāzēm, ko izmanto tiešie lietotāji ne tikai e-komercijas platformās, bet arī citur. internetā Google indeksā. Starp visprogresīvākajām funkcijām man patika ļoti konkurētspējīgu atslēgvārdu izpēte. Viss darbojās viegli un patiesi intuitīvā veidā. Ar SECockpit ikviens Amazon iesācēju pārdevējs var ātri saprast, kas labi darbojas un kas ir jāgroza vai, iespējams, jāpārskata - saskaņā ar labākajiem atslēgvārdu atradumiem, kurus jau izmanto vadošie tirgotāji jūsu produktu kategorijā Amazon un, iespējams, arī citā populārā e-komercijas platformā. piemēram, eBay, Walmart utt Source .
December 22, 2017