Back to Question Center
0

Semalt nodrošina Top Image Scraper padomus

1 answers:

Google un citas meklētājprogrammas ir atkarīgas no sarežģīta tīmekļa skrāpja s velciet saturu un indeksējiet vietnes. Uzņēmumi, programmētāji un izstrādātāji izmanto dažādus rāpuļprogrammas un skrāpšanas rīkus , lai veiktu darbu. Ja vēlaties paplašināt savu uzņēmējdarbību, jums ir jāiegādājas informācija no dinamiskām vietnēm ar uzticamu datu nosūcēju. Importēt. Io un Kimono Labs ir labas iespējas. Izmantojot šos rīkus, jūs varat pareizi nokasīt attēlus. ContentBomb ir viens no slavenākajiem un labākajiem attēlu skrāpētājiem internetā. Tās visizteiktākās iezīmes ir minētas zemāk.

1. Palīdz indeksēt tīmekļa vietnes un emuārus:

Ja nesen esat izveidojis emuāru vai vietni un vēlaties indeksēt savas tīmekļa lapas, ContentBomb ir jums piemērots risinājums.Atšķirībā no citiem parastiem skrāpšanas rīkiem, tie skrāpē jūsu attēlus un padarīja indeksēšanu par vieglāku un ātrāku. Jūs varat uzlabot meklētājprogrammu klasifikāciju un regulāri kontrolēt attēlu kvalitāti, izmantojot ContentBomb.

2. Pielāgo cenu informāciju viegli:

Izmantojot ContentBomb, jūs varat viegli izvelēt cenu informāciju no dažādām vietnēm. Turklāt jūs varat kopēt attēlus no aviokompāniju vietnēm, iepirkšanās vietām, pārskatīt vietnes un citus līdzīgus tīklus. ContentBomb arī iegūs datus no vēlamajiem attēliem un salīdzinās dažādu produktu cenas, padarot jūsu darbu vieglāku. Vislabākais ir tas, ka ar šo rīku netiek rediģēta cenu informācija, un jums ir pieejami tikai ticami un autentiski rezultāti. ContentBomb ir labs, lai salīdzinātu dažādas vietnes un saglabā datus savā datubāzē.

3. Nopelciet kaut ko un iegūstiet vēlamos formātus:

ContentBomb ir paredzēts, lai nokasītu jebkāda veida datus, piemēram, attēlus, tekstu, PDF dokumentus un HTML failus. Kad dati ir pilnībā iegūti, varat to saglabāt CSV vai JSON formātā vai lejupielādēt to tieši cietajā diskā, lai to izmantotu bezsaistē.

4. Mērķē vairākus tiešsaistes avotus:

ContentBomb var atlasīt tiešsaistes katalogus, RSS un ATOM plūsmas, ziņu portālus, ceļojumu portālus (piemēram, Trivago un TripAdvisor), e-komercijas vietnes (Amazon un eBay) un citus līdzīgus tīklus. Tas identificēs noderīgus attēlus un nokrāsos datus atbilstoši jūsu prasībām. Tas attiecas arī uz tiešsaistes forumiem un vietņu pārskatīšanu, uzreiz iegūstot vēlamos rezultātus. Tas var viegli nokopēt saturu no JPG un PNG failiem.

5. Automātiski publicē kvalitatīvu saturu jūsu vietnē:

Izmantojot ContentBomb, jūs varat automātiski publicēt kvalitatīvu saturu savā vietnē un nav nepieciešams formatēt saturu atkal un atkal. Pēc tam, kad būsit lejupielādējis un aktivizējis šo rīku, tiks ieplānotas jūsu ziņas un jūsu laiks tiks ievērojami ietaupīts. Varat arī izvēlēties veidnes un motīvus, lai jūsu vietne būtu izcila un profesionāla.

6. Visas standarta funkcijas:

ContentBomb ir vislabāk pazīstams ar tās BotBomb moduļiem, un tas ļauj viegli atkārtot dažādas skrāpšanas metodes. Izmantojot šo rīku, varat izveidot attēlu bibliotēkas, augšupielādēt videoklipus un video failus un kopīgot saturu jebkurā laikā un vietā. Tas arī izraksta datus no sociālo mediju vietnēm un ir saderīgs ar visām operētājsistēmām un tīmekļa pārlūkiem. Jūs varat viegli izveidot automātiskās iesniegšanas uzdevumus un izstrādāt iekšējās un ārējās saites ar šo pakalpojumu Source .

December 22, 2017