Back to Question Center
0

Kuri Amazon pārdošanas rīki var padarīt jūsu dzīvi vieglāku?

1 answers:

Ja jums ir pieredze produktu pārdošanā Amazon, jums jāzina, ka tas ir laikietilpīgs process, kas prasa ievērojamas pūles un pastāvīgu uzlabojumu. Jūs nevarat pārvaldīt visus biznesa aspektus, galvenokārt, ja jūs izmantojat Amazon kā papildu pārdošanas avotu. Par laimi, jūs varat atrast daudz profesionālu Amazon pārdošanas rīku, kas padarīs jūsu dzīvi vieglāku. Izmantojot tos, jūs varēsiet veltīt vairāk laika sava biznesa attīstībai un paātrināt Amazon uzņēmējdarbības metrikas uzraudzības procesu.

Šis īsais ziņojums ir veltīts tam, kā jūs varat uzlabot savu uzņēmējdarbību, izmantojot Amazon pārdošanas rīkus. Tātad, ļaujiet mums padziļināti apskatīt šos rīkus. Šeit es to sagrauj, ko viņi kalpo, ne vienmēr tas, kā es viņus ieteiktu.

Amazon biznesa pakalpojumi

Jungle Scout

Jungle Scout ir automatizēta tiešsaistes programmatūra, kas palīdz jums atrast produktus, no. Ir lietderīgi šo rīku izmantot optimizācijas kampaņas sākuma posmā, jo tas var samazināt laiku uzminēt un novērst visus iespējamos riskus.

Ir divas iespējas, kā izmantot Jungle Scout lietojumprogrammu. Pirmais ir tīmekļa lietotne. Tas ļauj jums atrast ienesīgas tirgus nišas un rentablus produktus visā Amazon katalogā. Jungle Scout app sniedz iespēju filtrēt visu datubāzi pēc cenas, pārdošanas un kategorijas, lai atrastu vispiemērotāko inventāru. Turklāt, izmantojot šo rīku, varat izsekot konkurentu rangas pozīcijām un cenām. Izmantojot šo rīku kā Chrome paplašinājumu, jūs varat saņemt tūlītēju produktu ieskatu jebkurā lapā pārlūkojot. Tas nodrošinās jūs ar katra produkta cenu, pozīcijas pozīciju, pārskata skaitli un citu informāciju par precīzu produktu salīdzinājumu.

AMZ Tracker

AMZ Tracker ir vērtīgs bezmaksas produktu pētniecības instruments Amazon tirgotājiem. Tas palīdz paaugstināt klasifikāciju, izmantojot veicināšanas, reklāmguvumu līmeņa optimizāciju un konkurentu analīzi.

Tomēr galvenais ieguvums, ko šī programmatūra var nodrošināt ar jums, ir profesionāla atslēgvārdu izpēte. Saskaņā ar uzņēmuma mājas lapas datiem, AMZ Tracker bija pirmais jebkad ražots Amazon atslēgvārdu izsekotājs. Tas nozīmē, ka tai ir milzīga Amazon meklēšanas vienumu datubāze un tā var apmierināt jūsu optimizācijas vajadzības. Izmantojot šo rīku, varat redzēt, kā atslēgvārdi, kas saistīti ar jūsu produktiem, tiek ranžēti Amazon meklēšanas rezultātos.

Saskaņā ar AMZ Tracker aizsardzības stratēģiju jūs varat saņemt negaidītu atsauksmju brīdinājumus katru reizi, kad jūsu klienti atstāj mazāk nekā 5 zvaigžņu atsauksmes. Tas dod jums iespēju nekavējoties atbildēt uz tiem, lai atrisinātu viņu problēmas, un lūgt viņus paaugstināt reitingu. Vēl viens noderīgs AMZ Tracker pakalpojums ir nolaupīti brīdinājumi. Šis pakalpojums nodrošina brīdinājumus jebkurā laikā, kad citi pārdevēji mēģina nozagt jūsu ierakstu. Jūs varat tos atgūt, pirms viņi apkopo būtiskus datus par jūsu produktu.

Tātad šis rīks ir vairāk nekā tikai rangu izsekotājs, jo tas sniedz jums ieskatu, kā optimizēt savu produktu sarakstu, uzlabot savu produktu rangu un pat parādīties Amazon Buy Box Source .

December 22, 2017