Back to Question Center
0

Semalt prezentē automatizēto satura noņemšanas paņēmienus, lai atvieglotu darbu

1 answers:

Satura izkaušana ir prakse, kā iegūt lietderīgu informāciju no interneta un publicēt to savā sava vietne. Dažādi tīmekļa pārziņi un rakstnieki ņem raksti no izveidotajiem emuāriem un vietnēm, lai attīstītu savus uzņēmumus. Uzņēmēji, programmētāji un tīmekļa izstrādātāji izmanto arī dažādus tīmekļa atlikumus vai satura ieguves rīkus, lai veiktu savus darbus. Tālāk ir minētas svarīgākās satura nokasīšanas metodes.

1: DOM parsēšana

DOM vai dokumenta objektu modelis nosaka satura stilu un struktūru HTML un XML failos. DOM analizētāji izmanto programmētāji un izstrādātāji, lai iegūtu padziļinātu viedokli par dažādām tīmekļa lapām. Jūs varat izmantot DOM parsētājs, lai viegli atrastu tīmekļa saturu. XPath ir visaptverošs rīks, kas ļauj noskenēt vēlamās vietnes un emuārus un ir saderīgs ar Mozilla, Internet Explorer un Google Chrome. Izmantojot XPath, varat nokasīt visu vai daļēju vietņu saturu bez nepieciešamības izmantot programmēšanas iemaņas.

2: HTML parsēšana

HTML parsēšana tiek veikta ar JavaScript. Šī satura skrāpšanas metode tiek izmantota, lai iegūtu informāciju no teksta dokumentiem un PDF failiem. Tas arī iegūst datus no e-pasta adresēm, ligzdāmām saitēm vai citiem līdzīgiem resursiem. HTML skrāpis ir laba izvēle uzņēmumiem, jo ​​tā var viegli parsēt HTML dokumentus jums ar lielu ātrumu.

3: vertikālā agregācija

Vertikālo agregācijas platformu veido izstrādātāji ar lielām skaitļošanas prasmēm. Viņi mērķē uz dažādām tabulām un sarakstiem un ievāc saprātīgu saturu atbilstoši savām prasībām. Dažas no tām izmanto Kimono Labs un citus līdzīgus rīkus, lai iegūtu darbu. Šī metode dos jums priekšrocības tikai tad, ja izmantojat vairākas rāpuļprogrammas un robotprogrammatūras, un satura kvalitāte nosaka šo robotprogrammu un rāpuļu efektivitāti.

4: Google dokumenti

Google izklājlapas tiek izmantotas kā jaudīgs satura nokasīšanas pakalpojums. Šī metode ir slavena ar skrāpjiem. No Google dokumentiem jūs varat importēt vēlamos failus un nokopēt tos atbilstoši savām prasībām. Bez tam, jūs varat regulāri pārbaudīt un uzraudzīt satura kvalitāti, kamēr tiek nokasītas.

5: XPath

XPath vai XML Path Language ir vaicājuma valoda, kas darbojas HTML un XML dokumentos. Tā kā šie dokumenti ir balstīti uz koka struktūru, XPath var izmantot, lai pārlūkotu atlasītās tīmekļa lapas un palīdzētu pārbaudīt satura kvalitāti.Tas dod daudz labumu tīmekļa pārziņiem, kas savieno ar HTML un DOM parsēšanu, un saturu var tūlīt publicēt jūsu vietnē.

6: Teksta atbilstības metode

Tas ir izteiksmes atbilstības paņēmiens, ko izmanto izstrādātāji un programmētāji, un klubbot ar tādām valodām kā Ruby, Python un Perl. Jūs varat īstenot šo satura nokasīšanas metodi, lai pilnībā vai daļēji nokasītu lielu skaitu vietņu.

Visi šie satura nokasīšanas paņēmieni nodrošina kvalitatīvus rezultātus, un ir instrumenti, piemēram, cURL, HTTrack, Node. js un Wget, kas tika izveidoti, lai atvieglotu jūsu darbu. Jūs varat iegūt tik daudz vai tik maz vietas, cik vēlaties Source .

December 22, 2017