Back to Question Center
0

Kas ir tīmekļa nokopēšana? Top 10 Python bibliotēkas - Semalt Expert

1 answers:

Web tīrīšana ir efektīvs informācijas vākšanas veids no interneta. Tīmekļu vākšanas programmatūra piekļūst vispasaules tīmeklim, izmantojot hiperteksta pārsūtīšanas protokolu, apkopo datus no dažādām vietnēm un pārveido to par lasāmu un mērogojamu formu. Boti spēlē nozīmīgu lomu datu vākšanā un iegūšanā. Viņi palīdz glābt nokrāsu saturu centralizētā datubāzē bezsaistes vajadzībām.

Web lapas tiek veidotas, izmantojot dažādas programmēšanas valodas, piemēram, HTML un XHTML. Tāpēc uzņēmumi ir izstrādājuši dažādas tīmekļa nokasīšanas sistēmas un balstās uz DOM analizēšanu, datorizēšanos un dabiskās valodas apstrādi, lai modelētu cilvēka uzvedību. Datu sagrābšana tiek uzskatīta par ad hoc un neelektīva tehniku, bet tā ir noderīga uzņēmumiem, programmētājiem, bez kodētājiem, tīmekļa pārziņiem, žurnālistiem, digitālajiem tirgotājiem un ārštata autori.

A tīmekļa skrāpis ir API, kas palīdz iegūt informāciju no dažādām vietnēm. Uzņēmumi, piemēram, Google un Amazon, piedāvā dažādus tīmekļa abraušanas pakalpojumus un rīkus. Jaunākās tīmekļa nokasīšanas formas ir datu plūsmas, RSS plūsmas, Twitter plūsmas un ATOM plūsmas. JSON un CSV tiek izmantoti kā transporta glabāšanas mehānisms starp web serveriem un klientu. Oktoparse, imports. io, Kimono Labs un ParseHub ir visslavenākie tīmekļa nokasīšanas rīki . Viņi nāk abos bezmaksas un maksas versijās un var izpildīt vairākus uzdevumus jums. Pēc lejupielādes un instalēšanas šos rīkus stundu laikā var nokasīt simtiem vietņu.

Top 10 Python bibliotēkas tīmekļa nokasīšanas:

Python ir augsta līmeņa programmēšanas valoda. Tā piedāvā dinamisku sistēmu un automātisko atmiņas pārvaldību. Python atbalsta dažādas programmēšanas paradigmas, piemēram, objektorientētās, funkcionālās, procesuālās un obligātās. Tajā ir daudz standarta bibliotēku, bet tālāk ir aprakstītas slavenākās Python bibliotēkas.

1. Pieprasījumi

Pieprasījumi ir Python HTTP bibliotēka, kas koncentrējas uz dažādu vietņu mijiedarbību. Tā var pārvaldīt sīkfailus, sekot līdzi reģistrētajām sesijām un rīkoties ar vietnēm, kas ir uz leju, vai arī uzņemties ilgu laiku, lai atbildētu. Tas ir licencēts ar Apache2 licenci, un pieprasījumu mērķis ir nosūtīt HTTP pieprasījumus draudzīgā un visaptverošā veidā.

2. Scrapy

Scrapy ir tīmekļa nokasīšanas programmatūra, kas palīdz iegūt dažādu vietņu noderīgu informāciju.

3. SQLAlchemy

SQLAlchemy ir datubāzes bibliotēka, kas ir noderīga programmētājiem un tīmekļa izstrādātājiem.

4. BeautifulSoup

Šī HTML un XML parsēšanas bibliotēka ir noderīga ārštata tulkotājiem un tīmekļa pārziņiem.

5. Lxml

Tas ir rīks darbam ar XML un HTML dokumentiem. Tas palīdz novērtēt XPath un CSS selektorus un atrast atbilstošus elementus tīklā.

6. Pygame

Šī Python bibliotēka palīdz izpildīt 2D spēļu izstrādes uzdevumus.

7. Pyglet

Tas ir jaudīgs 3D animācijas un spēļu radīšanas dzinējs, kas ir slavens ar lietotājam draudzīgu saskarni.

8. Nltk (Natural Language Toolkit)

Tas palīdz manipulēt ar dažādām stīgām un var vienlaicīgi veikt vairākus uzdevumus.

9. Deguns

Deguns ir Python pārbaudes sistēma, ko izmanto simtiem programmētāju visā pasaulē.

10. SymPy

Izmantojot SymPy, jūs varat veikt vairākus uzdevumus un novērtēt savas tīmekļa satura kvalitāti Source .

December 22, 2017