Back to Question Center
0

Semalt: visbiežāk izmantotie datu nokopēšanas pieprasījumi

1 answers:

Pieprasījums pēc tīrīšanas tiešsaistē pieaug katru dienu, jo daudzi uzņēmumi izmanto liels datu apjoms dažādiem mērķiem. Dažādām organizācijām un privātpersonām ir dažādas tīmekļa nokasīšanas vajadzības. Patiesībā, pašlaik ir neierobežotas datu iegūšanas vajadzības. Lai ilustrētu informācijas vākšanas nozīmi, 7 visbiežāk izmantotie datu ieguves pieprasījumi ir izklāstīti zemāk.

1. Datu savākšana no PDF failiem

Šis datu nokasīšanas pieprasījums ir datu vākšana no PDF failiem un pārvēršana to Excel failos. Katram no mērķa datu failiem ir apmēram 15 līdz 20 datu punkti aptuveni 5 līdz 15 lappusēs.

2. Informācijas iegūšana, izmantojot meklētājprogrammas un tiešsaistes katalogus

Šī ir kopēja datu iegūšanas nepieciešamība. Tas prasa apkopot datus no meklētājprogrammām un tiešsaistes katalogiem un ievadīt to konkrētā datubāzē.

3. E-pasta saraksts organizē un verificē

Šim datu iegūšanas pieprasījumam ir jānorāda e-pasta adrese, uzņēmuma nosaukums, tālruņa numurs, valsts un pilsēta, kurā atrodas tā vai tā kompānija. Šāda veida informācija parasti ir vajadzīga mārketinga vajadzībām. Informācijai ir jābūt pārbaudītai un organizētai, lai to izmantotu ērtāk. Pilnu uzņēmumu sarakstu var viegli nokasīt no katalogiem, taču vairāk informācijas var iegūt no katra uzņēmuma oficiālās tīmekļa vietnes.

4. E-pasta saraksta apkopojums

Šis uzdevums ir apkopot to e-pasta adreses, kurās ir YouTube kanāli. To varētu izmantot, lai sadarbotos ar viņiem vai tirgot noteiktus produktus / pakalpojumus tiem. To var izmantot arī, lai veiktu svarīgu apsekojumu.

5. Visu īpašumu īres saraksts konkrētā atrašanās vietā

Šis tīmekļa ieguves pieprasījums tiek izmantots, lai iegūtu īpašuma īres sarakstu konkrētā tīmekļa vietnē. Lai gan mērķa vietnei ir īpašuma īres saraksti vairākās vietās, šim pieprasījumam ir vajadzīgi tikai tie, kas konkrētā vietā atrodas. Tā kā tīmekļa vietnē ir uzskaitīti aptuveni 1400 līdz 1650 īres nomas maksājumi, nepieciešamie ir jāfiltrē un jānoķer. Katrai nomas kompānijai nepieciešamā informācija ir īpašuma ID, nosaukums un īrētāja informācija. Visi iegūtie dati ir jāeksportē Excel izklājlapā, kā norādījis pieprasītājs.

6. Finanšu profesoru kontaktinformācija Amerikas Savienotajās Valstīs

Šis datu iegūšanas pieprasījums ir visu ASV universitāšu tīmekļa vietņu meklēšana, lai iegūtu finanšu profesoru e-pasta adreses un tālruņu numurus.

7. Apvienotās Karalistes automašīnu dīleru datu bāze

Šis tīmekļa skenēšanas uzdevums ir Apvienotās Karalistes automobiļu tirgotāju, kas specializējas Audi un Nissan zīmolos, apkopošana. Informācijai par katru no dīleriem ir tālruņa numurs, e-pasta adrese, pasta adrese, uzņēmuma nosaukums un vadītāja vārds.

Noslēgumā ir simtiem tīmekļa nokasīšanas pieprasījumu. Iepriekš minētie tika tikai izlases veidā izvēlēti, lai ilustrētu Source .

December 22, 2017