Back to Question Center
0

Kā novērtēt Amazon produktus, piemēram, pro pārdevēju?

1 answers:

Nav nepieciešams teikt, ka katram pro pārdevējam būtu jāzina, kā klasificēt Amazon produktus, lai tie vienmēr paliktu meklēšanas augšā. Es domāju, ka augsta ranga ir vienīgais veids, kā izdzīvot tur, jo, uzlabojot pašreizējās meklēšanas pozīcijas, jūsu produkti var tikt izvietoti tieši jūsu mērķauditorijas priekšā.Tātad, tālāk es esmu gatavojas parādīs, kā ranžēt Amazon produktus, piemēram, reālu pro pārdevēju. Ļaujiet ātri izpildīt nākamo soli pa solim norādījumu.

Kā novērtēt Amazon produktus

Pirmais solis: identificējiet galvenos mērķa atslēgvārdus

Pieņemsim, ka jūsu produktu sarakstu optimizācija atslēgvārdiem Amazon ir pilnīgi atšķirīgs no tā, kas mums bija lielākajām meklētājprogrammām, piemēram, Google pati. Tas nozīmē, ka, lai identificētu galvenos mērķa atslēgvārdus un izveidotu viņu sākotnējo sarakstu, jums vispirms būs jāizmanto Google atslēgvārdu plānotāja rīks.Tādā veidā jūs ne tikai izveidosiet galveno mērķa atslēgvārdu sarakstu, uz kuriem vēlaties strādāt, bet arī iegūstiet vispārēju priekšstatu par visām vispārējām atslēgvārdu lietošanas tendencēm.

Otrais posms: precizējiet savu galveno sarakstu galīgajā kontrolsarakstā

Kad esat ieguvis galveno sarakstu ar jūsu mērķa atslēgvārdiem, ir pienācis laiks padarīt to mazliet īsāku. Es domāju, ka jums būs jāprecizē tas daudz īsākā kontrolsarakstā, kurā ir tikai labākie no jūsu obligātajiem atslēgvārdiem un ilgtermiņa produktu meklēšanas kombinācijas. Tādējādi es ieteiktu izmantot vienu no šiem atslēgvārdu izpētes un ieteikumu rīkiem, kas īpaši izstrādāti Amazon pārdevējiem. Jūtieties brīvi izmēģināt kādu no tiem - galvenokārt tāpēc, ka es tos testēju gan saviem produktu aprakstu optimizācijai Amazon. Galu galā ir atkarīgs tikai no tā, kurš no tiem izvēlēties.

  • Sellics - šis tiešsaistes palīgs būs īpaši noderīgs agrākos atslēgvārdu pētījumu posmos.Kas attiecas uz mani, es izmantoju Sellics laikā prāta vētras stadijā. Un viss bija diezgan vienkāršs - viss, kas man bija nepieciešams, vienkārši bija jāievada pāris galveno mērķa atslēgvārdu un jāpiedāvā daži vērtīgi atslēgvārdu ieteikumi un noderīgi padomi, kurus velk tieši no maniem tuvākajiem konkurentiem Amazones nišā / kategorijā.
  • Sonārs - izrādījās ļoti noderīgs man, kad vēl nezināju, kā rast produktus Amazon kā pro. Vienkārši sakot, šis atslēgvārdu izpētes rīks ļauj katram Amazones pārdevējam atrast visus vērtīgos atslēgvārdus un ilgtermiņa asiņu kombinācijas, kas nepieciešamas, lai savus produktus klasificētu labi. Līdzīgi kā ar Sellics atslēgvārdu rīku, Sonar ir nepieciešams tikai viens atslēgvārds, kas jāaizpilda, lai sniegtu jums vislabākās atslēgvārdu atsauksmes, kurām ir pievienoti daži vērtīgi tīmekļa rādītāji, piemēram, vidējā meklēšanas apjoma aprēķins, pašreizējās lietošanas tendences utt Source .
December 22, 2017