Back to Question Center
0

Kādi ir efektīvie veidi, kā veidot uzvarētus piedāvājumus un palielināt produktu pārdošanu?

1 answers:

Ja jūs vēlaties ienākt jaunajā tirgū vai paplašināt savu biznesu, Amazon globālā mazumtirdzniecības platforma ir labākā iespēja jums un jūsu biznesa mērķiem. Ja jūs sajaukt par nišu, kurā vēlaties sākt savu biznesu vai arī nav pietiekami daudz budžetu, lai izveidotu savu e-komercijas vietni, Amazon.com noteikti ir tas, kas jums nepieciešams. Amazon ir vienīgā e-komercijas platforma pasaulē, kas nodrošina daudz pārsteidzoši ieskatu konkurences inteliģenci. Un labākā daļa no tā ir tā, ka jūs varat saņemt to par zemu cenu vai pat par brīvu.

Šajā rakstā mēs apspriedīsim, kā pareizi pārvaldīt Amazon priekšrocības un precīzi uzzināt, ko jūsu tirgus vēlas. Jūs atradīsiet noderīgus padomus, kā identificēt savus augstākā tirgus niša konkurentus un pārspēt tos. Ceru, ka mūsu padomi palīdzēs jums gūt panākumus Amazonā un padarīs jūsu biznesu labklājīgu. Tā ļaujiet mums iekļūt tajā!

  • Identificēt labāko tirgus nišu

Vieglākais

veids, kā noteikt tirgus nišu, kurā vēlaties attīstīt savu biznesu, ir pārbaudīt Amazones vislabāko pārdevēju sarakstu. Ja esat izvēlējies savu nišu, varat izmantot vislabāko pārdošanas informāciju, lai noteiktu, kuri produkti visticamāk pārsteidza jūsu mērķa tirgu un rada lielu skaitu pārdošanas Amazon. Noklikšķinot uz vienuma, varat pārbaudīt, kur tas ir par pārdošanu un kā lietotāji to novērtē. Lai iegūtu vairāk variantus, varat apskatīt apakškategorijas lapas kreisajā pusē. Apakškategorijas var sniegt jums vairāk informācijas par izvēlēto tirgu un apsvērt iespēju samazināt mērķa tirgu līdz. Iespējams, ka jūsu niša vēl nav apakškategorija, bet tas ir iespējams..Ja nē, pievērsiet uzmanību saistītajām apakškategorijām, jo ​​tās arī var dot jums labu biznesa ideju.

  • Identificējiet jūsu TOP tirgus nišas konkurentus

Pārlūkojot bestsellerus, jūs varat arī identificēt savus galvenos niša konkurentus. Jūs varat atrast šos zīmolus Google un pārbaudīt savus produktu piedāvājumus. Turklāt jūs varat slepeni iepirkties un iegādāties savus produktus, lai pārbaudītu viņu klientu atbalsta pakalpojumu kvalitāti un piegādes laiku. Turklāt pārbaudiet, kādi ir jūsu augstākās nišas konkurenti Amazonā, kad tiek izmantoti piltuves upsells un lejupslīdes.

Amazon arī var palīdzēt jums izlemt, ko produkti, kurus jums vajadzētu pārdot. Šo informāciju varat iegūt no vislabāk pārdoto produktu lapas. Jūs varat atrast saistītus produktus ar augstāku kvalitāti un zemāku cenu. Šādi rīkojoties, jūs pārsteigsit savus konkurentus un palielināsiet Amazon produktu pārdošanu.

  • Atrodiet super augstu konvertējošo upsells

Pētot Amazon, jūs varat uzzināt, kas upsell jums vajadzētu izmantot jūsu mārketinga piltuvē. Jūs varat pilnībā paļauties uz šo platformu, jo tā veic daudz testu un pētījumu, pirms lietotājiem tiek nodrošināti jebkādi rezultāti. Tātad, aplūkojiet vajadzīgo produktu bestselleru lapu un noklikšķiniet uz sarakstā vislabāk nopirktā produkta. Apskatiet produkta fotoattēlu trijās sekcijās, kuras sekos, un jūs ievērosit sadaļu "bieži vien iepirkts kopā", sadaļu "pircēji, kas iegādājās šo preci, arī nopirka" sadaļu un "ar šo preci saistītos sponsorētos produktus". Pārbaudot šīs daļas, jūs iegūsit vērtīgu konkurētspējīgu izlūkošanas informāciju Source .

December 14, 2017