Back to Question Center
0

Semalt paskaidro, kas ir Web skrāpēšana

1 answers:

Web nokasīšana ir lielu datu apjomu no dažādām vietnēm iegūšana izmantojot rīku, ko sauc par tīmekļa vietnes skrāpi . Iegūtos datus var saglabāt norādītajā mapē vai jebkurā citā vietā. To var arī saglabāt datubāzē tabulas vai izklājlapas formātā.

Vairums tīmekļa vietņu saturu var apskatīt tikai, izmantojot tīmekļa pārlūku. Jūs nevarat saglabāt kopiju personīgai lietošanai - yabb занимает. Jūsu vienīgā iespēja ir manuāli kopēt saturu un ielīmēt to citur. Papildus tam, ka tas ir garlaicīgs un nomākts, tas ir arī laikietilpīgs. Iedomājieties, ka jums ir jākopē viss 200 lapu lapas saturs. Tas prasīs milzīgu laiku!

Tomēr tīmekļa nokasīšana ir metode, kas var automatizēt šo procesu. Tā vietā, lai manuāli kopētu, tīmekļa nokasīšanas programmatūra vai vietnes skrāpis darīs darbu ļoti īsā laikā. Tas ietaupīs jums daudz sāpju, pūļu un laika.

Programmatūra ir spējīga pēc jūsu pieprasījuma veikt dažādu datu dažādu datu elementu no vairākām dažādu vietņu lapām. Pašlaik ir divi galvenie vietņu skreperu tipi. īpaša nolūka vai tīmekļa vietnes, no otras puses, ir vispārīgi skrāpji, kurus var konfigurēt darbam ar jebkuru vietni. Neatkarīgi no tā, kuru jūs izvēlaties, jums tikai jāpiespiež viena poga, lai iegūtu un saglabātu dažus datus savā lokālajā datorā. 3)

Sakarā ar to, ka pasūtījuma izstrādātās programmatūras izmaksas ir diezgan augstas, daudzi cilvēki dod priekšroku vispārīgai tīmekļa nokasīšanas programmatūrai, taču tiem arī ir trūkumi. Tie ir ļoti grūti uzstādīt un lietot , jo īpaši nelietderīgam lietotājam, un bieži vien ir grūti mācīties .

Tieši šeit WebHarvy ir noderīgs. Tas tika izstrādāts, lai tiktu galā ar grūtībām, kas rodas, izmantojot lielāko daļu vispārēju mājas skreperu. piedāvā intuitīvu punktu un klikšķu interf ace Izmantojot WebHarvy, datu noņemšana no jebkuras vietnes ir pāris minūtes.

Instrumentam ir videoklips, kas parāda, cik viegli to var iestatīt un izmantot datu izguves vajadzībām. Pēc videoklipa skatīšanas jūs uzzināsiet, cik vienkāršs ir tā punkts un noklikšķiniet uz saskarnes. Tas, kas patiešām izceļas ar šo rīku, ir fakts, ka tam nav nepieciešams konfigurēt kodēšanu. To var konfigurēt, lai nokrāsotu datus no jebkuras vietnes ar dažiem peles klikšķiem. Lai atlasītu datus, kurus vēlaties pārtraukt, jums tikai jāpiespiež peli uz datu elementiem. Lai to novērtētu, varat izmēģināt savas vērtēšanas versiju, un jūs varat arī skatīties video demonstrāciju.

Iemesli, kāpēc jums vajadzētu izmēģināt WebHarvy:

  • Būt vispārēja datu skrāpim, tas ir lētāk nekā custom built
  • Tas nav nepieciešams kods, lai izveidotu un izmantotu 33)
  • Tas ir ļoti viegli izmantot pat netehniskajam lietotājam
  • Tajā ir novērtējuma versija un video demo

December 6, 2017